Цей чохол мене дійсно вразив, один з небегатьох насправді
Він якийсь невмирущий, купував 17-й про макс тільки коли вони вийшли, десь через місяць взяв цей чохол до нього і по сьогодні він в ідеальному стані, хоча мав б вже давно затертись від кишені, 100% пошкодитися від кільця магнітного в машині, а тут стан чудовий
Pitaka від тепер мій улюблений бренд по аксесуарам