Замовив бо дружина дуже хотіла оновити деяку техніку, тепер заходить на кухню і радіє, дуже красивий дизайн та, є вибір на кольора
Ну просто пушка, за таку ціну таку красу продавати👍🏻👍🏻
Працівники в магазині дуже хороші та привітні, я ззадоволенням вийшла з магазину з новими покупками
Шикарний вибір, уже не впреше тут техніку замовляю і завжди задоволена як технікаю, так і сервісом
Скільки новинок з'явилось😊