Вибрати місто
Закрити
Видача із магазину та доставка
Доступна доставка
Твій кошик
0
(17) Відгуків

Датчики

Фільтр Фільтр
Фільтр 
Сортування
Сортування
Застосувати
(1)
Датчик вібрації Aqara Vibration Detector
690 грн
18 $ 739 грн
739 грн 690 грн
(1)
Датчик відкриття дверей і вікон Aqara T1 (DW-S03D)
680 грн
18 $ 729 грн
729 грн 680 грн
(1)
Датчик витоку води Aqara T1 (WL-S02D)
840 грн
22 $ 900 грн
900 грн 840 грн
(1)
Датчик диму Ajax FireProtect, Jeweller, бездротовий, (Black)
2 069 грн
54 $ 2 224 грн
2 224 грн 2 069 грн
(1)
Датчик диму Ajax FireProtect, Jeweller, бездротовий, (White)
2 069 грн
54 $ 2 216 грн
2 216 грн 2 069 грн
(1)
Датчик розбиття скла Ajax GlassProtect бездротовий, Jeweller (Black)
1 729 грн
45 $ 1 859 грн
1 859 грн 1 729 грн
(1)
Датчик розбиття скла Ajax GlassProtect бездротовий, Jeweller (White)
1 729 грн
45 $ 1 852 грн
1 852 грн 1 729 грн
(1)
Датчик руху Ajax MotionProtect Curtain, Jeweller, бездротовий, (Black)
2 069 грн
54 $ 2 216 грн
2 216 грн 2 069 грн
(1)
Датчик руху Ajax MotionProtect Curtain, Jeweller, бездротовий, (White)
2 069 грн
54 $ 2 216 грн
2 216 грн 2 069 грн
(1)
Датчик руху Ajax MotionProtect Plus, Jeweller, бездротовий, (Black)
2 419 грн
63 $ 2 600 грн
2 600 грн 2 419 грн
(1)
Датчик руху Ajax MotionProtect Plus, Jeweller, бездротовий, (White)
2 419 грн
63 $ 2 600 грн
2 600 грн 2 419 грн
(1)
Датчик руху Ajax MotionProtect, Jeweller, бездротовий, (Black)
1 559 грн
40 $ 1 670 грн
1 670 грн 1 559 грн
(1)
Датчик руху Ajax MotionProtect, Jeweller, бездротовий, (White)
1 559 грн
40 $ 1 670 грн
1 670 грн 1 559 грн

Датчики: цілодобова турбота про вашу безпеку та комфорт

Периферійне обладнання охоронної системи та Smart Home — чи не найважливіша складова для її ефективної роботи. Датчики виявляють будь-які зміни в навколишньому середовищі та небезпеку. Вони передають сигнал на централь, яка, своєю чергою, дає команду актуаторам — пристроям, які відповідають за реалізацію тих чи інших дій. Тому важливість якості та надійності периферійного обладнання складно переоцінити.

В мережі Ябко ви можете обрати датчики від найкращих виробників для своєї системи «Розумний дім». З таким обладнанням ви ніколи не будете перейматись за власну безпеку або ж терпіти незручності. Багатофункціональні моделі демонструють максимальну ефективність та надійність у будь-яких обставинах. Головне — правильно підібрати рішення під власні потреби та особливості оселі. А все інше можна довірити технологічному обладнанню, створеному для того, щоб піклуватись про свого власника.

Датчики

Які датчики потрібні для організації ефективної системи охорони та комфорту

В асортименті інтернет-магазину Ябко ви знайдете датчики найрізноманітнішого призначення. Кожен з них має сучасні характеристики, які відповідають найвищим вимогам. Представлені в каталозі моделі вже продемонстрували свою ефективність та практичність в оселях по всьому світі та Україні. Виробники подбали про те, щоб кожен пристрій був максимально функціональний, надійний та довговічний.

А ще — сучасне периферійне обладнання світових брендів відповідає і актуальним вимогам до дизайну. Корпуси виготовлені з естетичних матеріалів, які непомітно інтегруються у будь-який інтер’єр. Можна не перейматись за те, що встановлені датчики змінять атмосферу в приміщенні.

Техніка для розумного дому допоможе облаштувати саме таку систему для комфорту і безпеки, яка вам потрібна. Обирайте обладнання, що відповідає вашим вимогам, і ви одразу після установки зможете насолодитись усіма перевагами, які дарують сучасні датчики. Розглянемо кожен з основних видів периферійної техніки детальніше.

Датчики

Датчики руху — захист від зловмисників 24/7

Датчики руху — основа будь-якої сучасної охоронної системи. Вони створені спеціально для того, щоб відстежувати активність на території та моментально передавати сигнал про вторгнення на хаб. Проте вони слугують не лише для підтримання безпеки. Датчики руху — невіддільна складова системи управління освітленням, автоматизації роботи гаражних воріт.

Датчики

За типом роботи такі детектори бувають інфрачервоні, ультразвукові, мікрохвильові та радіохвильові. В сучасних моделях використовуються найбільш передові технології розпізнавання руху, які забезпечують моментальне відстеження активності та передачу сигналу.

Таке периферійне обладнання легко інтегрується в Розумний дім та має неймовірно широкі можливості для застосування. Завдяки своїй автономності, чутливості та широким кутам огляду, датчики руху демонструють високу ефективність як на житлових, так і на комерційних, складських чи будь-яких інших об’єктах.

Датчики

Датчики диму та чадного газу — абсолютна безпека від наслідків пожеж та витоків

Датчик диму та чадного газу — невеликі та доступні за ціною пристрої, які, без перебільшення, рятують життя. Вони своєчасно виявляють небезпеку, видають сигнал тривоги та моментально передають інформацію на хаб. Так, датчик диму реагує на появу в повітрі продуктів горіння.

Сучасні іонізаційні та оптичні моделі мають доволі високу чутливість, тому детекція небезпеки відбувається вже на ранніх етапах пожежі. Звучання голосного сигналу та сповіщення у мобільний додаток дозволяють власнику та всім присутнім у приміщенні своєчасно вжити заходів: викликати пожежників, загасити полум’я та покинути об’єкт.

Датчики

Датчики чадного газу реєструють концентрацію небезпечної речовини в повітрі. Через те, що монооксид вуглецю не має ні запаху, ні забарвлення, отруєння ним відбувається непомітно та раптово. А наслідки вдихання цієї сполуки можуть бути дуже тяжкими. Тому важливо, щоб у приміщенні, де є газове обладнання, був встановлений детектор. Він моментально виявить небезпеку та подасть звуковий сигнал.

Датчики

Датчики протікання і перекриття — жодного хвилювання про затоплення

Датчик протікання води потрібен для того, щоб своєчасно виявити затоплення та не допустити його наслідків. Компактне та ефективне обладнання встановлюється на підлозі та моментально виявляє надлишок рідини. Детектор передає сигнал на контролер, який, своєю чергою, інформує власників.

Датчики

Система від протікань може також бути оснащена електрокульовим краном. У разі тривоги таке обладнання автоматично перекриває подачу води, запобігаючи виникненню сильних затоплень. При цьому власникові не потрібно приймати екстрені заходи. Достатньо буде по приїзду прибрати місця скупчення води біля детектора.

Особливим попитом такі рішення користуються для встановлення в багатоквартирних оселях та у приватних будинках. Такий простий та доступний комплект особливої техніки допомагає уникнути суттєвих витрат на ремонт та відновлення працездатності обладнання після затоплення як у себе, так і у сусідів.
Датчики

Датчики відкриття — повний захист від проникнення в оселю через вікна чи двері

Датчик відкриття — це пристрій, який складається з двох частин. Одна з них фіксується на нерухому поверхню (наприклад, раму вікна), а інша — на рухомий елемент. Коли датчик фіксує роз’єднання його складових між собою, він активує сигнал тривоги. Таке периферійне обладнання буває двох типів: магнітне та герконове.

Датчики

Окрім охоронної мети, детектори відкриття нерідко використовуються для полегшення процесу догляду за дітьми та людьми похилого віку. Так, наприклад, таке обладнання можна встановити на двері в кімнату малюка. Це дозволить контролювати місце перебування дитини, наприклад, у нічний час.

Встановлення пристрою на вхідні двері в будинку чи квартирі дасть можливість стежити за тим, о котрій годині школяр повернувся додому. Попри простоту своєї конструкції, саме датчики відкриття є одним з основних елементів охоронної системи. При раптовому вторгненні вони моментально передають інформацію на хаб, а власник отримує відповідне сповіщення на свій смартфон.

Датчики

Датчики розбиття — моментальне відстеження пошкоджень

Останнім часом все більший попит серед тих, хто прагне подбати про власну безпеку та збереження майна, мають датчики розбиття. Їх важливість в системі охорони, на думку багатьох експертів, сильно недооцінена. Так, простий компактний пристрій здатен за секунду відстежити розбиття скла та передати інформацію на централь. А далі, залежно від налаштувань сигналізації, — система оповістить власника, ввімкне сирену, викличе поліцію.

Датчики розбиття можуть бути двох типів: акустичні та інфрачервоні. Перша група пристроїв оснащена чутливим мікрофоном, який моментально вловлює звуки розбиття. Реагують такі детектори не на всі шуми, а лише на певний діапазон частот. Особливо важливо купити та встановити периферійне обладнання, яке реагує на розбиття скла, тим, хто живе в приватному будинку або на першому поверсі.

Датчики

Датчики температури та вологості — миттєве створення ідеального мікроклімату

Завдяки датчику температури та вологості, у вашій оселі завжди буде оптимальний мікроклімат. Він забезпечить не лише максимальний комфорт, а й усі умови для підтримання здоров’я, міцного сну, хорошого самопочуття. Чутливий пристрій в режимі реального часу відстежує актуальні показники температури й вологості, передаючи їх на хаб.

Власник може встановити бажані показники у застосунку на смартфоні. Якщо температура та вологість повітря вийдуть за межі заданих параметрів, система Розумний дім автоматично увімкне відповідне охолоджувальне обладнання або обігрів. Замовити такий датчик — відмінне рішення для всіх, хто прагне підтримувати потрібний мікроклімат у квартирі чи будинку, не докладаючи до цього жодних надмірних зусиль.
Датчики

Як обрати датчики для власної оселі, які забезпечують максимальну ефективність?

При виборі датчиків для Розумного дому або охоронної системи варто, в першу чергу, визначитись з функціями, які ви хочете отримати. Кожен з видів периферійного обладнання має свою специфіку роботи та слугує для розв’язання різних задач. Друге, про що слід подумати — чи можливо інтегрувати обрані моделі детекторів у наявну систему. Третє — врахувати тип підключення датчиків. Обладнання може бути як провідним, так і безпровідним. Перше має деякі обмеження щодо дальності передачі сигналу, а друге — потребує додаткових зусиль під час монтажу.

Ну і, звичайно, вибір датчиків для системи «Розумний дім» та охорони обумовлюється і наявним бюджетом на нове обладнання. Проте, замовляючи продукцію в Ябко, не обов’язково обмежувати себе певною сумою, адже будь-які товари з каталогу можна купити в кредит або в розстрочку. І для цього навіть не доведеться виходити з дому, адже оформлення відбувається в режимі онлайн одразу на сайті.
Датчики

Де замовити найкращі датчики для свого будинку на вигідних умовах?

Мережа Ябко пропонує продукцію, створену найкращими виробниками в галузі. Всі моделі, які наявні в асортименті, надзвичайно функціональні, технологічні та надійні. Продукція з каталогу постачається з гарантією, яка підтверджує це не на словах, а на ділі. Не зволікайте з рішенням зробити свою оселю ще більш безпечною та комфортною. Додавайте обрані датчики в «Кошик» та переходьте до оформлення замовлення.

Найбільш часті запитання:

💸 Де вигідно купити датчики та сенсори в Україні?

Мережа магазинів Ябко пропонує максимально вигідні умови для покупки датчиків та сенсорів для розумного дому. В інтернет-магазині Ябко є можливість оформити покупку в кредит, безвідсоткове розтермінування, а також з доставкою поштою у межах України.

🛡 Яка гарантія на датчики та сенсори для розумного дому?

На оригінальні датчики та сенсори для розумного дому надається гарантія від виробника, а також від мережі магазинів Ябко.

🛍️ Яка ціна датчиків та сенсорів в Ябко?

Купити датчики та сенсори для розумного дому можливо у мережі магазинів Ябко за максимально вигідною ціною від 1999 грн.

🛍 Яких брендів датчики та сенсори представлені в Ябко?

На сайті мережі магазинів Ябко можливо купити датчики та сенсори від популярних брендів:

  • Samsung
  • Philips
  • Aqara
  • Aeotec
  • Ajax
  • Fibaro
  • TP-Link
Відгуки клієнтів про Датчики
Загальний рейтинг:
5.0 з 5.0 (17)
Сортування
Маша
5
Я в захваті, придбала датчик Ajax, працює добре
Відповідь магазину
Доброго дня :)
Дякуємо Вам за відгук та високу оцінку!
Ми раді, що Ви залишились задоволені покупкою у Ябко ❤️
jabko.ua
Юра
5
Круті ціни, на такі товари
Відповідь магазину
Доброго дня ❤️

Щиро дякуємо за високу оцінку! Чекаємо на Вас знову :)
jabko.ua
Соломія
5
Найкращий сервіс ❤
Відповідь магазину
Доброго дня!

Дякуємо за високу оцінку! Раді, що Ви залишилися задоволені нашим сервісом :)
Ваша підтримка важлива для нас ❤️
jabko.ua
Оля
5
Дуже приємні консультанти, повертаюсь вже не преший раз
На цей раз купила датчик руху для приміщення на роботі, дуже красиво вписалось в інтрерєр)
Відповідь магазину
Доброго дня :) Дякуємо за Ваш відгук та високу оцінку!
Раді, що Ви залишились задоволені нашим обслуговуванням та отримали позитивний досвід покупки у Ябко ❤️
jabko.ua
Олег
5
Сніжана
5
Такий великий асортимент датчиків я точно тут загублюсь😅
Відповідь магазину
Доброго дня ❤️

Щиро дякуємо за високу оцінку! Чекаємо на Вас знову :)
jabko.ua
Артем
5
Нещодавно придбав датчик для відкривання та закривання дверей. Швидко прикріпив та налаштував, загалом роботою датчика задоволений
Відповідь магазину
Доброго дня :)
Дякуємо Вам за відгук та високу оцінку!
Ми раді, що Ви залишились задоволені покупкою у Ябко ❤️
jabko.ua

Залишити відгук

Ваша оцінка
Ваша оцінка
Додати фотографії