Вибрати місто
Закрити
Видача із магазину та доставка
Доступна доставка
Твій кошик
0
(6) Відгуків

Живлення

Фільтр Фільтр
Фільтр 
Сортування
Сортування
Застосувати
(3)
Бездротовий розумний вимикач Aqara Wireless Switch Mini
799 грн
22 $ 862 грн
862 грн 799 грн
(3)
Двоканальний модуль реле Aqara T2
1 280 грн
35 $ 1 376 грн
1 376 грн 1 280 грн
(1)
Розетка Z-Wave FIBARO Walli Outlet (FGWOF-011B) (Black)
2 899 грн
78 $ 3 128 грн
3 128 грн 2 899 грн
(1)
Розетка Z-Wave FIBARO Walli Outlet (FGWOF-011W) (White)
2 899 грн
78 $ 3 128 грн
3 128 грн 2 899 грн
(1)
Розетковий вимикач Aeotec / Samsung SmartThings Outlet Type F (GP-AEOWPFEU)
2 378 грн
64 $ 2 566 грн
2 566 грн 2 378 грн
(1)
Розумна розетка Aeotec Smart Switch 7 (AEOEZW175)
3 198 грн
87 $ 3 451 грн
3 451 грн 3 198 грн
(12)
Розумна розетка Aqara Smart Plug
1 250 грн
34 $ 1 349 грн
1 349 грн 1 250 грн
(1)
Розумна розетка FIBARO Wall Plug для Apple HomeKit (Тип F) (FGBWHWPE-102)
2 549 грн
69 $ 2 751 грн
2 751 грн 2 549 грн
(1)
Розумна розетка FIBARO Wall Plug — FIBEFGWPF-102-5 (FIB_FGWPF-101)
2 849 грн
77 $ 3 074 грн
3 074 грн 2 849 грн
(13)
Розумний вимикач Aqara Smart Wall Switch H1 (no neutral, double rocker)
1 599 грн
43 $ 1 726 грн
1 726 грн 1 599 грн
(8)
Розумний вимикач Aqara Smart Wall Switch H1 (no neutral, single rocker)
1 450 грн
39 $ 1 564 грн
1 564 грн 1 450 грн
(4)
Розумний вимикач Aqara Smart Wall Switch H1 (with neutral, double rocker)
1 599 грн
43 $ 1 726 грн
1 726 грн 1 599 грн
(9)
Розумний вимикач Aqara Smart Wall Switch H1 (with neutral, single rocker)
1 399 грн
38 $ 1 510 грн
1 510 грн 1 399 грн
(5)
Вимикач Z-Wave FIBARO Walli Switch (Black)
2 899 грн
78 $ 3 128 грн
3 128 грн 2 899 грн
(5)
Вимикач Z-Wave FIBARO Walli Switch (White)
2 899 грн
78 $ 3 128 грн
3 128 грн 2 899 грн
(5)
Вимикач двоклавішний Ajax LightSwitch (Black)
2 268 грн
61 $ 2 438 грн
2 438 грн 2 268 грн
(5)
Вимикач двоклавішний Ajax LightSwitch (White)
2 268 грн
61 $ 2 438 грн
2 438 грн 2 268 грн
(5)
Вимикач одноклавішний Ajax LightSwitch (Black)
1 988 грн
54 $ 2 137 грн
2 137 грн 1 988 грн
(5)
Димер управління Z-Wave Connect Home (White)
2 241 грн
61 $ 2 418 грн
2 418 грн 2 241 грн

Живлення: ще більше можливостей для системи Розумний дім

Система Розумний дім дарує користувачам принципово новий погляд на організацію величезної кількості побутових процесів. І сьогодні інтелектуальні рішення для осель, офісів, магазинів перестали бути недосяжними. Облаштувати ідеальну саме для себе систему може кожен, незалежно від його бюджету та особливостей приміщення. Комплекти та окрема розумна техніка здатні перетворити звичайне житло на осередок сучасності та комфорту. Що вже казати про великі заміські будинки?

Тому не відмовляйте собі у можливості покращити рівень життя. Достатньо купити централь для Розумного дому та периферійне обладнання, щоб створити оселю своєї мрії власними руками. А додати практичності та простоти керування технікою допоможуть сучасні пристрої управління живленням. Розумні розетки, реле та вимикачі — незамінні помічники у тому, щоб налаштувати безперебійну та по-справжньому ефективну систему Розумний дім без особливих зусиль та значних фінансових вкладень. Розберімося, які можливості дарують такі рішення своєму власнику.

Живлення

Особливості живлення Розумного дому: що варто знати?

Пристрої, призначені для керування технікою в рамках системи Розумний дім, допомагають автоматизувати енергоспоживання. Це важливо для того, щоб у власника було більше можливостей у регулюванні роботи обладнання. Без пристроїв для керування живленням налаштувати безперебійну систему відповідно до кожної своєї вимоги та побажання, дуже складно.

Так, наприклад, така особлива техніка для керування живленням допомагає вимикати та вмикати електричні пристрої повністю автоматизовано. Тобто у власників та мешканців зникає необхідність фізично втручатися в цей процес, виключаючи пристрої із розетки чи з кнопки керування на корпусі. Особливо актуальною така можливість є для налаштування системи управління освітленням, мікрокліматом.

Живлення

Деякі сучасні пристрої для керування живленням техніки здатні навіть відстежувати енергоспоживання. Ця функція у поєднанні з автоматизацією процесів, дозволяє ефективно оптимізувати витрати власника та інших мешканців на оплату комунальних послуг. Тож замовити таку продукцію варто всім, хто прагне зменшити суми по рахункам.

Крім того, обладнання, яке призначено для керування живленням, виконує і функції безпеки. Так, у випадку пожежі, затоплення чи витоку вибухонебезпечного газу, воно допоможе вимкнути техніку в оселі. І звичайно ж, рішення цієї категорії суттєво підвищують рівень комфорту, зручності використання системи Розумний будинок та практичності.

З ними управління особливою технікою взагалі перестає вимагати зусиль. Довірте автоматизацію процесів найсучаснішим моделям, і вам більше не доведеться витрачати жодної зайвої хвилини на підтримання процесів та втручання в них. Потрібно лише встановити та налаштувати пристрої один раз, і з цієї самої хвилини вони безперервно будуть виконувати всі поставлені їм задачі в рамках своїх функцій.

Живлення

Розумні розетки: можливості живлення особливої техніки

Одне з найпростіших у використанні рішень, які дарують широкі можливості застосування, — розумні розетки. З їх допомогою можна віддалено вимикати живлення електроприладів. Така функція дарує можливість витрачати менше часу на домашні справи, адже керування відбувається зі смартфона та не потребує фізичної присутності людини. Крім того, з розумними розетками легко додати комфорту у власну рутину. Так, наприклад, можна завчасно поставити чайник, заварити каву чи увімкнути опалення. До вашого приходу вже буде досягнутий потрібний результат.

Більшість сучасних моделей при їх інтеграції у систему Розумний будинок можуть також працювати за таймером чи за сценаріями. Так, наприклад, якщо датчик температури зареєструє, що в приміщенні занадто холодно, він передасть сигнал на централь. Центр управління, своєю чергою, віддасть команду розумній розетці, і остання моментально ввімкне обігрівач. Схожі сценарії можна використовувати й для управління, до прикладу, освітленням.

Розумні розетки відрізняються технологіями передачі сигналу: Wi-Fi, Bluetooth чи GSM. По типу монтажу розрізняють накладні моделі та такі, що вбудовуються у стіни. Деякі сучасні пристрої можуть бути оснащені додатковими функціями: моніторингом електроспоживання, захистом від дітей, голосовим управлінням.
Живлення

Реле: керування живленням та захист від перенавантажень

Ефективну та багатофункціональну систему Розумний дім неможливо уявити без таких пристроїв як реле. Компактні прилади призначені для того, щоб власники могли дистанційно керувати інтелектуальною технікою. За допомогою такого обладнання можна легко управляти освітленням, включаючи та вимикаючи його зі смартфона. Також з’являється можливість дистанційно регулювати яскравість, налаштовувати роботу за таймером або за сценаріями.

Реле для розумного дому допомагають управляти й побутовою технікою, системою безпеки, відеоспостереженням. З ними можна налагодити роботу практично будь-якого обладнання, не погоджуючись на компроміси. Якщо ви бажаєте, наприклад, щоб бойлер вимикався як тільки вода нагріється до 70 градусів, так і буде. Реле допоможе втілити в життя всі ідеї та побажання. З ними легко досягнути максимального рівня побутового комфорту створивши дійсно персоналізовану систему.

Живлення

Сучасні виробники виготовляють моделі реле, що дозволяють одночасно керувати одним, двома або трьома пристроями. Обладнання працює з використанням бездротових технологій передачі сигналу, таких як Wi-Fi, Bluetooth. Також користувачі можуть обрати пристрої, які оснащені додатковими функціями: захистом від перенавантажень, голосовим управлінням.

Придивіться уважніше до асортименту пропозицій в інтернет-магазині Ябко. Прямо на цій сторінці ви можете замовити багатофункціональні та надійні реле для вашого Розумного дому за справді доступними цінами. Крім того, наразі більшість продукції можна купити в кредит, якщо немає бажання вносити всю суму одразу.
Живлення

Вимикачі: додаткові можливості для автоматизації освітлення

Розумні вимикачі хоч і мають стандартний вигляд, не так прості, як здаються на перший погляд. Вони є важливою та навіть невіддільною складовою сучасних систем Розумний дім. Саме вимикачі дозволяють організувати ефективну, персоналізовану та зручну систему управління освітлюванням.

Такі рішення створені для того, щоб власники могли швидко та зручно вмикати та вимикати світло як стандартним способом, так і з використанням мобільного застосунку. Можливості вимикачів дозволяють керувати люстрами та лампами, регулювати їх яскравість навіть з сусідньої кімнати. Також у додатку користувачі можуть створювати персоналізовані сценарії роботи, в яких враховані звички та бажання мешканців оселі. Наприклад, з інтелектуальними вимикачами, які інтегровані в систему Розумний дім, можна запрограмувати автоматичне відключення світла при виході з приміщення.

Живлення

Переваги сучасного обладнання для живлення елементів системи Розумний дім

Таким чином, спеціальне обладнання для керування живленням техніки для Розумного дому дарує ще більше можливостей. Розетки, реле та вимикачі подбають про те, щоб обладнання працювало саме так, як вам потрібно. З ними ви зможете досягти максимальної персоналізації процесів і налаштувати їх саме так, як ви того бажаєте. Пристрої «врахують» ваші побутові потреби та звички й внесуть свій незамінний вклад у їх зручність.

Прилади живлення також посприяють оптимізації витрат на оплату рахунків на електроенергію та воду. Вони зроблять вашу оселю ще більш сучасною, практичною та навіть безпечною. Це відмінний інструмент для інтеграції нового обладнання в систему Розумний дім та розширення функціональності та можливостей роботи вже наявної техніки.

Живлення

Купуйте особливу техніку бездоганної якості в Ябко

Обирайте рішення, які вже стали незамінним доповненням в оселях тисяч користувачів. Не відмовляйте собі у можливості насолодитись усіма перевагами інтелектуальної техніки та зробити свою оселю саме такою, як ви мрієте. Обирайте найбільш практичні та надійні рішення в каталозі магазину Ябко та замовляйте сучасні розумні пристрої для управління живленням з довготривалою гарантією. Кожна позиція з асортименту супроводжується талоном, який захищає наших клієнтів від будь-яких форс-мажорних ситуацій, пов’язаних з роботою техніки.

Якщо від оформлення замовлення вас зупиняє відсутність бюджету на покупку обраних товарів, це не проблема! На сайті ви можете придбати будь-які позиції для Розумного дому в розстрочку. Провідні українські банки створили найкращі умови для клієнтів Ябко. Тож причин відкладати свої бажання зробити власну оселю ще більш комфортною немає.

Купуйте якісну техніку та інтелектуальні пристрої живлення в надійному магазині. Оформлюйте замовлення на сайті чи за телефоном, а про все інше подбають наші фахівці. Вже за кілька годин обладнання буде скомплектоване та готове до відправлення, щоб якнайшвидше порадувати свого нового власника.

Живлення

Найбільш часті запитання:

💸 Де вигідно купити системи керування живленням та розумні розетки в Україні?

Мережа магазинів Ябко пропонує максимально вигідні умови для покупки систем керування живленням та розумних розеток. В інтернет-магазині Ябко є можливість оформити покупку в кредит, безвідсоткове розтермінування, а також з доставкою поштою у межах України.

🛡 Яка гарантія на системи керування живленням та розумні розетки?

На оригінальні системи керування живленням та розумні розетки надається гарантія від виробника, а також від мережі магазинів Ябко.

🛍️ Яка ціна на системи керування живленням та розумні розетки в Ябко?

Купити системи керування живленням та розумні розетки можливо у мережі магазинів Ябко за максимально вигідною ціною від 1999 грн.

Відгуки клієнтів про Живлення
Загальний рейтинг:
4.0 з 5.0 (6)
Сортування
Настя
5
Супер. все сподобалось)
Ігор
5
Нарешті появились такі пристроЇ в доступній ціні
Вероніка
4
Анастасія
5
Хороший вибір, та переваги кожного товару
Придбала собі розумну розетку, та тепер не переживаю за невиключене світло)
Марк
5
Супер)
Юра
5
Хороші та привітні консультанти.
Розказали все що мені було потрібно та навіть більше, радий що обрав саме Ябко 👍

Залишити відгук

Ваша оцінка
Ваша оцінка
Додати фотографії