Вибрати місто
Закрити
Видача із магазину та доставка
Доступна доставка
Твій кошик
0
(5) Відгуків

Комфорт

Фільтр Фільтр
Фільтр 
Сортування
Сортування
Застосувати
(2)
Драйвер штор Aqara E1 для круглих/трубчастих карнизів
3 499 грн
95 $ 3 776 грн
3 776 грн 3 499 грн
(1)
Драйвер штор Aqara E1 для профільних карнизів
3 599 грн
97 $ 3 883 грн
3 883 грн 3 599 грн
(1)
Електромотор для карнизу Aqara
2 900 грн
79 $ 3 129 грн
3 129 грн 2 900 грн
(1)
Карниз телескопічний Aqara Curtain Controller
2 499 грн
68 $ 2 697 грн
2 697 грн 2 499 грн
(1)
Контролер для руллоних штор Aqara Roller Shade Controller Apple HomeKit
4 999 грн
135 $ 5 394 грн
5 394 грн 4 999 грн
(1)
Контролер для руллоних штор Aqara Roller Shade Driver E1
2 599 грн
70 $ 2 805 грн
2 805 грн 2 599 грн
(8)
Радіаторний термостат FIBARO Heat Controller Thermostat Head (White)
3 799 грн
103 $ 4 099 грн
4 099 грн 3 799 грн
(1)
Термостат для радіатора Aqara E1 (SRTS-A01)
2 599 грн
70 $ 2 805 грн
2 805 грн 2 599 грн
(5)
Розумний термостат з WiFi хабом Meross (White)
2 700 грн
73 $ 2 913 грн
2 913 грн 2 700 грн
(5)
Смарт колонка Google Nest Audio (Chalk)
4 300 грн
116 $ 4 640 грн
4 640 грн 4 300 грн
(6)
Смарт колонка Google Nest Mini (Chalk)
2 600 грн
70 $ 2 806 грн
2 806 грн 2 600 грн
(5)
Смарт колонка Google Nest Mini (Charcoal)
2 600 грн
70 $ 2 806 грн
2 806 грн 2 600 грн
(9)
Термостат Google Nest Learning Thermostat Gen3 (Black)
10 099 грн
273 $ 10 897 грн
10 897 грн 10 099 грн
(9)
Термостат Google Nest Learning Thermostat Gen3 (Stainless Steel)
10 099 грн
273 $ 10 897 грн
10 897 грн 10 099 грн
(10)
Термостат Google Nest Learning Thermostat Gen3 (White)
9 799 грн
265 $ 10 574 грн
10 574 грн 9 799 грн
(7)
Термостат електричного опалення Z-Wave MCO Home (White)
4 799 грн
130 $ 5 178 грн
5 178 грн 4 799 грн
(1)
Контролер для карниза Aqara Curtain Controller
4 493 грн
Передзамовлення
122 $ 4 848 грн
4 848 грн 4 493 грн
(7)
Розумний термостат Meross (White)
2 499 грн
Передзамовлення
68 $ 2 697 грн
2 697 грн 2 499 грн

Розумна техніка, з якою легко досягти бажаного рівня комфорту

Сучасна особлива техніка здатна виконувати велику кількість роботи, яка раніше лягала на плечі власників оселі. Сьогодні більшість процесів можна автоматизувати. Такий підхід дозволяє не витрачати багато часу на контроль та підтримку рутини. Господарям залишається налаштувати систему бажаним чином та насолоджуватись максимальною практичністю та зручністю, яку дарує інтелектуальна техніка. З нею створити ідеальні умови для власного комфорту дуже легко.

Пропонуємо обладнання для системи Розумний дім, яке переверне ваше уявлення про рутину. Техніка потурбується про всі процеси, які важливі для вашого комфорту. Потрібно автоматизувати догляд за садом чи газоном? Не проблема! Хочете досягти ідеальних показників мікроклімату в оселі та не докладати зусиль для підтримання цих процесів? Простіше простого! Техніка візьме на себе все навантаження, а ви зможете спокійно працювати, відпочивати чи займатись будь-якими іншими справами.

Комфорт

Рішення, які зроблять ваше життя ще більш комфортним

Управління технікою для створення максимально комфортних умов у помешканні відбувається за допомогою смартфона. Власники та інші мешканці можуть налаштовувати роботу системи навіть віддалено. Так, якщо хочеться створити особливу атмосферу до свого приїзду, можна завчасно відправити команди обладнанню з телефону.

Якщо потрібно подивитися поточні показники мікроклімату чи переглянути історію вимірювань — теж не проблема. Всі ці та безліч інших можливостей доступні господарям завдяки продуманому фірмовому застосунку. Які саме процеси у своєму будинку можна автоматизувати, щоб досягти бажаного рівня комфорту без зайвих зусиль?

Комфорт

Управління кліматом: ідеальна температура та вологість повітря за будь-яких умов

Системи управління кліматом в оселі створені спеціально для того, щоб автоматично підтримувати потрібні показники температури та вологості в приміщеннях. Складаються такі комплексні рішення з кількох типів обладнання. В першу чергу — контролера, або централі. Такий пристрій є «командним центром» всієї техніки для Розумного дому.

Він приймає дані з детекторів щодо поточного стану показників повітря. Якщо параметри не відповідають вказаній господарем нормі, хаб передає команди на виконавчі пристрої, які допомагають коригувати показники температури та вологості.

Комфорт

Датчики моніторингу мікроклімату є «очима» та «вухами» системи. Адже саме вони невтомно і безперервно вимірюють температуру та вологість. Такі пристрої мають бути встановлені в кожному приміщенні, де важливо відстежувати параметри повітря. В постійному режимі датчики передають отриману інформацію на централь. Завдяки цьому, власники можуть моніторити як поточний стан справ, так і моментально дізнаватись про будь-які критичні зміни.

Виконавче обладнання — це «руки» системи. Техніка оперативно виправляє невідповідності між реальними та бажаними показниками. Частіше за все для цієї мети в системі Розумний дім кондиціонери, обігрівачі та інші опалювальні пристрої. Якщо температура в приміщенні занадто низька, після отримання сигналу від датчика хаб передає команду на обладнання, яке працює на обігрів. Якщо ж показник вищий, ніж максимально допустимий, то вмикається кондиціонер.

Комфорт

Голосове управління: ще більше практичності у керуванні інтелектуальними пристроями

Пристрої, які призначені для організації голосового управління, покликані зробити систему Розумний ще більш практичною. А власники отримують помітне підвищення рівня комфортності. Адже, щоб дати команду інтелектуальному обладнанню, не потрібно буде ні вставати, ні зупиняти свої справи. Не доведеться навіть брати у руки смартфон. Одна фраза — і техніка починає виконувати задану команду.

Голосове управління особливо зручно використовувати для керування системою освітлення, підтримки мікроклімату. Воно широко застосовується і для надання команд охоронній сигналізації. Купити комплекти для організації голосового управління варто і тим, хто прагне додати зручності в роботу з побутовою технікою чи системами мультимедіа.

Такі рішення складаються, як правило, з додаткових мікрофонів та динаміків. Як і інше периферійне обладнання, вони підключаються до централі, яка відповідальна за всі процеси в рамках системи Розумний дім. На програмному рівні голосове управління реалізується за допомогою таких продуктів як Siri, Alexa чи Google Assistant.
Комфорт

Керування шторами: комфорт у кожній деталі

З системою автоматичного керування штор кожен ранок та вечір у власному домі стане ще приємнішим та комфортнішим. З нею можна легко відкривати, закривати та регулювати положення гардин відповідно до власних побажань, часу доби. При цьому для управління не знадобиться виконувати жодної фізичної дії. Адже керування відбувається через смартфон або ж за допомогою пульта чи голосових команд. Особливо сильно ідея замовити такий комплект сподобається власникам приміщень з високими стелями.

Основним компонентом системи керування шторами є електропривід, або драйвер. Сучасні моделі мають універсально конструкцію, тому підходять для монтажу на карнизи різних типів. Саме драйвер забезпечує зміну положення штор без фізичної участі власників у цьому процесі. Він може їх повністю відкрити, закрити або ж встановити у будь-якому іншому положенні.

Окрім можливості моментального надання команд за допомогою різних засобів, власник також може налаштувати сценарії роботи такої системи. Так, достатньо вказати у застосунку дні та час, в яких потрібно відкрити чи, навпаки, закрити штори, і комплект це реалізує. Не потрібно кожного ранку давати команду, адже процес можна максимально автоматизувати.

Комфорт

Системи поливу: догляд за ділянкою без зайвих зусиль

Автоматизація систему поливу — чи не найкраще рішення для організації догляду за ділянкою. Сучасні інтелектуальні пристрої забезпечать рівномірне та ефективне зволоження ґрунту. Розумне обладнання насичує вологою землю, живить коріння рослин та допомагає створити їм ідеальні умови для росту.

Системи автоматичного поливу у складі Розумного дому працюють за завчасно запрограмованими власниками сценаріями, по команді та за таймером. Такі можливості управління дозволяють створити ідеальні умови для насаджень. Ідеальні — це такі, коли частота та інтенсивність поливу відповідають потребам рослин та поточним умовам. Крім того, подібні інтелектуальні рішення допомагають помітно зекономити на витраті води, що позитивно відображається на сімейному бюджеті власників.

Комплектація автоматизованих систем поливу може бути найрізноманітніша. Так, сучасні моделі можуть містити клапани для керування потоком води, помпи для подачі рідини, трубки та шланги, форсунки для неінтенсивного направленого поливу. Але інтелектуальними такі системи робить можливість їх інтеграції в наявну систему Розумний дім та особливі датчики. Так, власники можуть придбати та встановити детектори вологості ґрунту, температури, рівня води.

Переваги інтелектуальної техніки для створення комфорту

Рішення з категорії Розумний дім здатні суттєво підвищити рівень комфорту власників оселі. Сучасні моделі беруть на себе цілий ряд завдань, що дозволяє господарям забути про деякі непрості процеси. При цьому, технологічні моделі здатні автоматизувати задачі. Це допомагає власникам зекономити значну кількість часу та отримувати максимум задоволення від своїх улюблених справ.

Ціна готових комплектів та окремих рішень залишається доступною та приємною. А, якщо не хочеться оплачувати всю вартість одразу, особливу техніку завжди можна купити в кредит або в розстрочку. Варто зауважити, що окрім підвищення рівня комфорту, обладнання в деяких випадках допомагає і помітно зекономити сімейний бюджет. Особливо яскраво це можна побачити під час використання автоматизованих систем поливу, рішень для керування освітленням чи мікрокліматом.

Комфорт

Комфорт, який доступний кожному: замовити найкращі моделі в Ябко

Усе обладнання, яке вам сподобалось, можна замовити з оперативною доставкою по Україні. Надзвичайно швидко опрацьовуємо заявки та відправляємо придбану продукцію. Доставка можлива у будь-які населені пункти України, де є відділення поширених транспортних компаній. Ябко допоможе створити бездоганну саме для вас та вашої оселі систему Розумний дім, яка подарує максимум комфорту.

Сучасні, надійні та перевірені рішення доступні до замовлення вже зараз. А якість кожної одиниці продукції найкраще підтверджується позитивними відгуками клієнтів та тим фактом, що всі товари з каталогу постачаються з гарантією. Поспішайте зробити свій дім, офіс чи магазин ще більш практичним та комфортним. Довірте побутові процеси особливій техніці, яка була створена саме для цього!

Комфорт

Найбільш часті запитання:

💸 Де вигідно купити техніки для керування комфортом та кліматом в Україні?

Мережа магазинів Ябко пропонує максимально вигідні умови для покупки техніки для керування комфортом та кліматом. В інтернет-магазині Ябко є можливість оформити покупку в кредит, безвідсоткове розтермінування, а також з доставкою поштою у межах України.

🛡 Яка гарантія на техніку для керування комфортом та кліматом?

На оригінальні гаджети та техніку для керування комфортом та кліматом надається гарантія від виробника, а також від мережі магазинів Ябко.

🛍️ Яка ціна гаджетів та техніки для керування комфортом і кліматом в Ябко?

Купити техніку для керування комфортом та кліматом можливо у мережі магазинів Ябко за максимально вигідною ціною від 2899 грн.

Відгуки клієнтів про Комфорт
Загальний рейтинг:
5.0 з 5.0 (5)
Сортування
Роман
5
Отличный магазин, доброжелательные и компетентные ребята ответили на все вопросы ⚡
Андріана
5
До Ліліани звертаюсь уже не вперше, вона насправді хороший продавець. Ввічлива, комунікабельна та в загальному приємна людина. Якщо техніка то тільки в Ябко🫶🏼

Анна Марія
5
Дуже класний магазин, великий вибір, та приємні консультанти
ВІктор
5
Залишився задоволеним покумкою в Ябко!!!
Денис
5

Залишити відгук

Ваша оцінка
Ваша оцінка
Додати фотографії