Вибрати місто
Закрити
Видача із магазину та доставка
Доступна доставка
Твій кошик
0
(5) Відгуків

Комфорт

Фільтр Фільтр
Фільтр 
Сортування
Сортування
Застосувати
(4)
Драйвер штор Aqara E1 для круглих/трубчастих карнизів
3 499 грн
91 $ 3 748 грн
3 748 грн 3 499 грн
(1)
Драйвер штор Aqara E1 для профільних карнизів
3 599 грн
93 $ 3 855 грн
3 855 грн 3 599 грн
(1)
Електромотор для карнизу Aqara
2 900 грн
75 $ 3 106 грн
3 106 грн 2 900 грн
(1)
Контролер для руллоних штор Aqara Roller Shade Controller Apple HomeKit
5 150 грн
134 $ 5 516 грн
5 516 грн 5 150 грн
(1)
Контролер для руллоних штор Aqara Roller Shade Driver E1
2 599 грн
67 $ 2 784 грн
2 784 грн 2 599 грн
(1)
Термостат для радіатора Aqara E1 (SRTS-A01)
2 499 грн
65 $ 2 677 грн
2 677 грн 2 499 грн
(7)
Розумний термостат Meross (White)
2 499 грн
65 $ 2 677 грн
2 677 грн 2 499 грн
(5)
Розумний термостат з WiFi хабом Meross (White)
2 700 грн
70 $ 2 892 грн
2 892 грн 2 700 грн
(5)
Смарт колонка Google Nest Audio (Chalk)
4 450 грн
116 $ 4 767 грн
4 767 грн 4 450 грн
(6)
Смарт колонка Google Nest Mini (Chalk)
2 680 грн
70 $ 2 870 грн
2 870 грн 2 680 грн
(5)
Смарт колонка Google Nest Mini (Charcoal)
2 680 грн
70 $ 2 870 грн
2 870 грн 2 680 грн
(9)
Термостат Google Nest Learning Thermostat Gen3 (Black)
10 250 грн
266 $ 10 979 грн
10 979 грн 10 250 грн
(9)
Термостат Google Nest Learning Thermostat Gen3 (Stainless Steel)
10 250 грн
266 $ 10 979 грн
10 979 грн 10 250 грн
(10)
Термостат Google Nest Learning Thermostat Gen3 (White)
9 850 грн
256 $ 10 550 грн
10 550 грн 9 850 грн
(7)
Термостат електричного опалення Z-Wave MCO Home (White)
4 799 грн
125 $ 5 140 грн
5 140 грн 4 799 грн
(1)
Карниз телескопічний Aqara Curtain Controller
2 699 грн
Передзамовлення
70 $ 2 891 грн
2 891 грн 2 699 грн
(1)
Контролер для карниза Aqara Curtain Controller
4 493 грн
Передзамовлення
117 $ 4 813 грн
4 813 грн 4 493 грн

Розумна техніка, з якою легко досягти бажаного рівня комфорту

Сучасна особлива техніка здатна виконувати велику кількість роботи, яка раніше лягала на плечі власників оселі. Сьогодні більшість процесів можна автоматизувати. Такий підхід дозволяє не витрачати багато часу на контроль та підтримку рутини. Господарям залишається налаштувати систему бажаним чином та насолоджуватись максимальною практичністю та зручністю, яку дарує інтелектуальна техніка. З нею створити ідеальні умови для власного комфорту дуже легко.

Пропонуємо обладнання для системи Розумний дім, яке переверне ваше уявлення про рутину. Техніка потурбується про всі процеси, які важливі для вашого комфорту. Потрібно автоматизувати догляд за садом чи газоном? Не проблема! Хочете досягти ідеальних показників мікроклімату в оселі та не докладати зусиль для підтримання цих процесів? Простіше простого! Техніка візьме на себе все навантаження, а ви зможете спокійно працювати, відпочивати чи займатись будь-якими іншими справами.

Комфорт

Рішення, які зроблять ваше життя ще більш комфортним

Управління технікою для створення максимально комфортних умов у помешканні відбувається за допомогою смартфона. Власники та інші мешканці можуть налаштовувати роботу системи навіть віддалено. Так, якщо хочеться створити особливу атмосферу до свого приїзду, можна завчасно відправити команди обладнанню з телефону.

Якщо потрібно подивитися поточні показники мікроклімату чи переглянути історію вимірювань — теж не проблема. Всі ці та безліч інших можливостей доступні господарям завдяки продуманому фірмовому застосунку. Які саме процеси у своєму будинку можна автоматизувати, щоб досягти бажаного рівня комфорту без зайвих зусиль?

Комфорт

Управління кліматом: ідеальна температура та вологість повітря за будь-яких умов

Системи управління кліматом в оселі створені спеціально для того, щоб автоматично підтримувати потрібні показники температури та вологості в приміщеннях. Складаються такі комплексні рішення з кількох типів обладнання. В першу чергу — контролера, або централі. Такий пристрій є «командним центром» всієї техніки для Розумного дому.

Він приймає дані з детекторів щодо поточного стану показників повітря. Якщо параметри не відповідають вказаній господарем нормі, хаб передає команди на виконавчі пристрої, які допомагають коригувати показники температури та вологості.

Комфорт

Датчики моніторингу мікроклімату є «очима» та «вухами» системи. Адже саме вони невтомно і безперервно вимірюють температуру та вологість. Такі пристрої мають бути встановлені в кожному приміщенні, де важливо відстежувати параметри повітря. В постійному режимі датчики передають отриману інформацію на централь. Завдяки цьому, власники можуть моніторити як поточний стан справ, так і моментально дізнаватись про будь-які критичні зміни.

Виконавче обладнання — це «руки» системи. Техніка оперативно виправляє невідповідності між реальними та бажаними показниками. Частіше за все для цієї мети в системі Розумний дім кондиціонери, обігрівачі та інші опалювальні пристрої. Якщо температура в приміщенні занадто низька, після отримання сигналу від датчика хаб передає команду на обладнання, яке працює на обігрів. Якщо ж показник вищий, ніж максимально допустимий, то вмикається кондиціонер.

Комфорт

Голосове управління: ще більше практичності у керуванні інтелектуальними пристроями

Пристрої, які призначені для організації голосового управління, покликані зробити систему Розумний ще більш практичною. А власники отримують помітне підвищення рівня комфортності. Адже, щоб дати команду інтелектуальному обладнанню, не потрібно буде ні вставати, ні зупиняти свої справи. Не доведеться навіть брати у руки смартфон. Одна фраза — і техніка починає виконувати задану команду.

Голосове управління особливо зручно використовувати для керування системою освітлення, підтримки мікроклімату. Воно широко застосовується і для надання команд охоронній сигналізації. Купити комплекти для організації голосового управління варто і тим, хто прагне додати зручності в роботу з побутовою технікою чи системами мультимедіа.

Такі рішення складаються, як правило, з додаткових мікрофонів та динаміків. Як і інше периферійне обладнання, вони підключаються до централі, яка відповідальна за всі процеси в рамках системи Розумний дім. На програмному рівні голосове управління реалізується за допомогою таких продуктів як Siri, Alexa чи Google Assistant.
Комфорт

Керування шторами: комфорт у кожній деталі

З системою автоматичного керування штор кожен ранок та вечір у власному домі стане ще приємнішим та комфортнішим. З нею можна легко відкривати, закривати та регулювати положення гардин відповідно до власних побажань, часу доби. При цьому для управління не знадобиться виконувати жодної фізичної дії. Адже керування відбувається через смартфон або ж за допомогою пульта чи голосових команд. Особливо сильно ідея замовити такий комплект сподобається власникам приміщень з високими стелями.

Основним компонентом системи керування шторами є електропривід, або драйвер. Сучасні моделі мають універсально конструкцію, тому підходять для монтажу на карнизи різних типів. Саме драйвер забезпечує зміну положення штор без фізичної участі власників у цьому процесі. Він може їх повністю відкрити, закрити або ж встановити у будь-якому іншому положенні.

Окрім можливості моментального надання команд за допомогою різних засобів, власник також може налаштувати сценарії роботи такої системи. Так, достатньо вказати у застосунку дні та час, в яких потрібно відкрити чи, навпаки, закрити штори, і комплект це реалізує. Не потрібно кожного ранку давати команду, адже процес можна максимально автоматизувати.

Комфорт

Системи поливу: догляд за ділянкою без зайвих зусиль

Автоматизація систему поливу — чи не найкраще рішення для організації догляду за ділянкою. Сучасні інтелектуальні пристрої забезпечать рівномірне та ефективне зволоження ґрунту. Розумне обладнання насичує вологою землю, живить коріння рослин та допомагає створити їм ідеальні умови для росту.

Системи автоматичного поливу у складі Розумного дому працюють за завчасно запрограмованими власниками сценаріями, по команді та за таймером. Такі можливості управління дозволяють створити ідеальні умови для насаджень. Ідеальні — це такі, коли частота та інтенсивність поливу відповідають потребам рослин та поточним умовам. Крім того, подібні інтелектуальні рішення допомагають помітно зекономити на витраті води, що позитивно відображається на сімейному бюджеті власників.

Комплектація автоматизованих систем поливу може бути найрізноманітніша. Так, сучасні моделі можуть містити клапани для керування потоком води, помпи для подачі рідини, трубки та шланги, форсунки для неінтенсивного направленого поливу. Але інтелектуальними такі системи робить можливість їх інтеграції в наявну систему Розумний дім та особливі датчики. Так, власники можуть придбати та встановити детектори вологості ґрунту, температури, рівня води.

Переваги інтелектуальної техніки для створення комфорту

Рішення з категорії Розумний дім здатні суттєво підвищити рівень комфорту власників оселі. Сучасні моделі беруть на себе цілий ряд завдань, що дозволяє господарям забути про деякі непрості процеси. При цьому, технологічні моделі здатні автоматизувати задачі. Це допомагає власникам зекономити значну кількість часу та отримувати максимум задоволення від своїх улюблених справ.

Ціна готових комплектів та окремих рішень залишається доступною та приємною. А, якщо не хочеться оплачувати всю вартість одразу, особливу техніку завжди можна купити в кредит або в розстрочку. Варто зауважити, що окрім підвищення рівня комфорту, обладнання в деяких випадках допомагає і помітно зекономити сімейний бюджет. Особливо яскраво це можна побачити під час використання автоматизованих систем поливу, рішень для керування освітленням чи мікрокліматом.

Комфорт

Комфорт, який доступний кожному: замовити найкращі моделі в Ябко

Усе обладнання, яке вам сподобалось, можна замовити з оперативною доставкою по Україні. Надзвичайно швидко опрацьовуємо заявки та відправляємо придбану продукцію. Доставка можлива у будь-які населені пункти України, де є відділення поширених транспортних компаній. Ябко допоможе створити бездоганну саме для вас та вашої оселі систему Розумний дім, яка подарує максимум комфорту.

Сучасні, надійні та перевірені рішення доступні до замовлення вже зараз. А якість кожної одиниці продукції найкраще підтверджується позитивними відгуками клієнтів та тим фактом, що всі товари з каталогу постачаються з гарантією. Поспішайте зробити свій дім, офіс чи магазин ще більш практичним та комфортним. Довірте побутові процеси особливій техніці, яка була створена саме для цього!

Комфорт

Найбільш часті запитання:

💸 Де вигідно купити техніки для керування комфортом та кліматом в Україні?

Мережа магазинів Ябко пропонує максимально вигідні умови для покупки техніки для керування комфортом та кліматом. В інтернет-магазині Ябко є можливість оформити покупку в кредит, безвідсоткове розтермінування, а також з доставкою поштою у межах України.

🛡 Яка гарантія на техніку для керування комфортом та кліматом?

На оригінальні гаджети та техніку для керування комфортом та кліматом надається гарантія від виробника, а також від мережі магазинів Ябко.

🛍️ Яка ціна гаджетів та техніки для керування комфортом і кліматом в Ябко?

Купити техніку для керування комфортом та кліматом можливо у мережі магазинів Ябко за максимально вигідною ціною від 2899 грн.

🛍 Яких брендів техніка для керування комфортом та кліматом представлені в Ябко?

На сайті мережі магазинів Ябко можливо купити техніку для керування комфортом та кліматом від популярних брендів:

  • Aqara
  • Google
  • Fibaro
  • Heatit
  • MCO Home
  • Meross
Відгуки клієнтів про Комфорт
Загальний рейтинг:
5.0 з 5.0 (5)
Сортування
Роман
5
Отличный магазин, доброжелательные и компетентные ребята ответили на все вопросы ⚡
Відповідь магазину
Доброго дня :) Дякуємо за Ваш відгук та високу оцінку!
Раді, що Ви залишились задоволені нашим обслуговуванням та отримали позитивний досвід покупки у Ябко ❤️
jabko.ua
Андріана
5
До Ліліани звертаюсь уже не вперше, вона насправді хороший продавець. Ввічлива, комунікабельна та в загальному приємна людина. Якщо техніка то тільки в Ябко🫶🏼

Відповідь магазину
Дякуємо за високу оцінку та теплі слова! Ми раді, що Ви залишились задоволені нами! Будемо раді співпрацювати і надалі :)

З повагою, команда Ябко ❤️
jabko.ua
Анна Марія
5
Дуже класний магазин, великий вибір, та приємні консультанти
Відповідь магазину
Доброго дня!
Величезне дякуємо за відгук ❤️ Нам дуже радісно знати, що Ви задоволені нашим обслуговуванням. Заходьте ще :)
jabko.ua
ВІктор
5
Залишився задоволеним покумкою в Ябко!!!
Відповідь магазину
Доброго дня :) Ми вдячні Вам за високу оцінку нашої роботи. Раді, що Ви залишились задоволені покупкою. Ми цінуємо Вашу думку та чекаємо на Вас у Ябко :)
jabko.ua
Денис
5

Залишити відгук

Ваша оцінка
Ваша оцінка
Додати фотографії