Вибрати місто
Закрити
Видача із магазину та доставка
Доступна доставка
Твій кошик
0

10 речей, які можна зробити, якщо гріється iPhone

10 речей, які можна зробити, якщо гріється iPhone

Якщо ви власник iPhone, особливо 15 версії, скоріше за все, ви вже зіткнулись з проблемою його перегріву. Виявляється, це не є результатом вашого неправильного використання. Значна кількість користувачів повідомляє про перегрів навіть найновішого iPhone 15, а отже це означає, що проблема має комплексний характер та більш заводського характеру. Добре, що Apple випустила оновлення, що усуває цей недолік. Варто зазначити, що перегрів може статися і з іншими моделями iPhone, тому поради будуть корисними всім без виключення власникам смартфонів.

10 речей, які можна зробити, якщо гріється iPhone


Як розпізнати проблему перегріву?

Ось деякі ознаки того, що iPhone може перегріватися: він гарячий на дотик, працює повільніше, має проблеми з зарядкою, дисплей стає чорним, звук спотворюється, графіка відображається некоректно, камера не функціонує належним чином.

У звичайних умовах телефон не повинен перегріватися, оскільки має вбудовані механізми для відведення тепла та систему попереджень, яка інформує користувача про перевищення допустимої температури. Якщо пристрій досяг критичної температури, він може показати повідомлення "iPhone потрібно охолодити, перш ніж ви зможете ним користуватися".

Далі ми наведемо 10 найдієвіших рішень для боротьби з тотальним перегрівом, які можна зробити самостійно.

Оновлення системи та додатків

Переконайтеся, що операційна система та всі встановлені додатки оновлені до останніх версій. Застаріле ПЗ може перевантажувати процесор, спричиняючи його перегрів. Оновлення часто містять важливі виправлення помилок та покращення продуктивності, що може допомогти зменшити ризик перегріву.

Регулювання яскравості екрана

Висока яскравість екрана не лише споживає більше енергії, але й може призводити до перегріву. Забезпечте, щоб функція автоматичної яскравості була увімкнена, дозволяючи iPhone адаптувати яскравість до рівня освітлення навколишнього середовища.

10 речей, які можна зробити, якщо гріється iPhone


Вимкніть Bluetooth та інші функції

Bluetooth та інші функції безперервно використовують ресурси телефону, шукаючи з'єднання або підтримуючи зв'язок із зовнішніми пристроями.

Щоб зменшити навантаження на пристрій та запобігти перегріву, рекомендується вимкнути Bluetooth, коли він не використовується. Також слід перевірити, щоб фонові служби, такі як Safari, Wi-Fi, карти та навігаційні додатки, були вимкнені, якщо ви прагнете охолодити телефон.

Зніміть чохол

Чохол може перешкоджати ефективному розсіюванню тепла з телефону, оскільки металева рамка пристрою є основним елементом тепловідведення. Перевірте, чи не спричиняє чохол додатковий перегрів пристрою.

Увімкніть авіарежим

Постійне підключення до мережі може збільшувати температуру пристрою через активне використання антен та інших компонентів. Активація режиму "У літаку" допомагає знизити внутрішню температуру, вимикаючи бездротові з'єднання.

10 речей, які можна зробити, якщо гріється iPhone


Перезавантажте iPhone

У разі сильного перегріву iPhone рекомендується виконати примусове перезавантаження. Це дозволить припинити всі поточні процеси та охолодити пристрій.

  • Для моделей iPhone X, XS, XR, 8, SE (2-го покоління) та новіших: швидко натисніть і відпустіть кнопку збільшення гучності, потім швидко натисніть і відпустіть кнопку зменшення гучності, після цього натисніть і утримуйте бічну кнопку до появи логотипа Apple.
  • Для iPhone 6, 6S, 7 і SE (1-го покоління): одночасно натисніть і утримуйте кнопку зменшення гучності та кнопку сну/пробудження до того моменту, поки на екрані не з'явиться логотип Apple.

Ці кроки допоможуть уникнути перегріву і підтримувати ваш iPhone у оптимальному робочому стані.


Вимкніть зарядний пристрій при перегріві

Легке нагрівання iPhone під час заряджання є звичайним явищем, але якщо пристрій стає надто гарячим, це може вказувати на проблему.

Важливо користуватися оригінальними або сертифікованими аксесуарами для заряджання, щоб уникнути надмірного нагрівання.

Також переконайтеся, що порт для зарядки чистий і не містить сторонніх предметів, які можуть перешкоджати нормальній роботі.

Захистіть iPhone від прямого сонячного проміння

Для оптимальної роботи iPhone рекомендується уникати впливу на пристрій температур, що виходять за межі 0-35°C. Довготривалий вплив прямого сонячного світла може спричинити перегрів і зниження продуктивності пристрою.

Закривайте зайві програми

Виконання великої кількості програм може призвести до перевантаження процесора і, як наслідок, до перегріву. Регулярне закриття невикористовуваних програм допомагає зменшити навантаження на процесор і запобігти нагріванню.

10 речей, які можна зробити, якщо гріється iPhone


Використовуйте режим низького споживання енергії

Активація режиму низького споживання енергії дозволяє знизити навантаження на батарею, зменшити кількість тепла, що виробляється, і продовжити термін служби акумулятора. У режимі енергоощадження iPhone зменшує виконання ресурсомістких задач, що сприяє зниженню температури пристрою.

Застосування цих простих кроків допоможе контролювати температуру вашого iPhone, забезпечуючи його довготривалу роботу та надійність.