Вибрати місто
Закрити
Видача із магазину та доставка
Доступна доставка
Твій кошик
0

Чим фен Dyson відрізняється від стайлера?

Чим фен Dyson відрізняється від стайлера?

Складно собі уявити справжню модницю та сучасну жінку, яка б не чула про стайлер Dyson, адже цей прилад для догляду за волоссям призвів до революції у даній сфері. Одне з найактуальніших питань прихильниць особливих товарів від бренду, як вибрати між стайлером і феном Dyson? Взагалі, які є між цими двома приладами відмінності? Саме для відповіді на ці питання й написана стаття, яка допоможе зробити вам правильний вибір.


Dyson фен для сучасного користувача


Чому саме Dyson?

Dyson — це компанія, заснована у Великобританії, яка отримала популярність завдяки своїм інноваціям у сфері побутової техніки. Вони постійно шукають кардинально нові рішення для підвищення рівня комфорту життя.

Компанія пропонує кілька продуктів для догляду за волоссям — фени і стайлери. Ці прилади створені з використанням сучасних технологій, завдяки яким досягається максимальний захист і догляд за волоссям.


Переваги фена Dyson

Фен Дайсон здобули славу потужних пристроїв, які здійснюють одночасно делікатний вплив на волосся. Вони забезпечують швидке висушування без перегріву.

Технологія Air Multiplier дозволяє фену створювати потужний потік повітря, який швидко сушить волосся, зберігаючи його природний блиск і здоров'я.

Всі моделі із серії оснащені системою інтелектуального контролю температури, яка запобігає перегріву волосся, яке негативно впливає на здоровий вигляд.


Чим відомі стайлери Dyson

Стайлер Dyson призначені для створення різноманітних зачісок без пошкодження волосся. Вони поєднують в собі функції фена, плойки та випрямляча.

Технологія Coanda Effect дозволяє стайлеру втягувати волосся і обертати його навколо насадки без використання екстремальних температур. Це зменшує ризик пошкодження волосся.

Стайлери поставляються з різними насадками для створення різноманітних зачісок. Ви можете легко перейти від створення кучерів до випрямлення волосся.

Як і фени, стайлери Dyson оснащені інтелектуальним контролем температури, який забезпечує безпечне використання і збереження здоров'я волосся.


Вибір фена Dyson


Порівняння фена і стайлера Dyson

Фен ідеально підходить для швидкого висушування волосся без пошкоджень. Дайсон стайлер призначений для створення різних зачісок (кучері, хвилі) та випрямлення.

Фен швидше сушить волосся, тоді як стайлер дозволяє створювати більш складні зачіски. Обидва прилади забезпечують дбайливий догляд за волоссям завдяки технологіям контролю температури. Вибір залежить від того, що вам потрібно — швидке сушіння або багатофункціональний стайлінг.

Прилади знаходяться в різних цінових категоріях. Фен може бути трохи дешевшим, але стайлер пропонує більше функцій за свою ціну.


Як зробити правильний вибір?

Першою чергою, при покупці варто орієнтуватися на кілька важливих моментів, які займають ключову роль. Зараз ми говоримо про наступні відмінності:

  • Тип волосся і укладки. Якщо у вас тонке волосся і ви шукаєте швидкий спосіб його висушити, сміливо вибирайте фен Dyson. Якщо ж ви хочете експериментувати з зачісками, стайлер Dyson Airwrap стане вашим кращим вибором.
  • Особисті переваги і потреби. Враховуйте свій стиль життя і особисті уподобання. Якщо ви часто подорожуєте, вам може підійти більш портативний фен. Якщо ж ви любите експериментувати з зачісками, обирайте стайлер.
  • Рекомендації експертів. Професійні стилісти часто рекомендують Dyson завдяки його сучасним технологіям та вкрай дбайливому відношенню до волосся.

Загалом, вибір між феном і стайлером Dyson залежить від ваших особистих потреб і стилю життя. Обидва прилади забезпечують дбайливий догляд за волоссям тому варто просто розставити свої пріоритети та вибрати той прилад, який найкраще підходить для вас.