Вибрати місто
Закрити
Видача із магазину та доставка
Доступна доставка
Твій кошик
0

Як налаштувати Always-On на iPhone 14 Pro з iOS 16.4?

Як налаштувати Always-On на iPhone 14 Pro з iOS 16.4?

Завжди ввімкнений дисплей — це довгоочікувана функція, яку отримали флагмани Apple iPhone 14 Pro. Завдяки даній технології, навіть якщо телефон заблоковано, екран буде відображати корисну інформацію, таку як час, дата та сповіщення, без необхідності розблокування та введення пароля.

З випуском нової версії операційної системи iOS 16.4 команда Apple зробила крок далі, дозволивши користувачам власноруч налаштовувати та автоматизувати роботу опції за допомогою Команд і фільтрів у режимі Focus. 

Команда Ябко також вирішила розповісти про те, як найшвидше та найпростіше налаштувати й автоматизувати дисплей на Айфон 14 Pro та iPhone 14 Pro Max на базі операційної системи iOS 16.4.

Варто нагадати, що технологія Always-On доступна лише для флагманських моделей iPhone 14 Pro та 14 Pro Max. Інші пристрої попередніх поколінь не підтримують цю функцію.

Як автоматизувати Always-On у режимі Зосередження?

  • Спершу перевірте чи ваш пристрій оновлено до iOS 16.4.
  • Відкрийте програму "Параметри" на iPhone 14 Pro та Pro Max.
  • Перейдіть на вкладку "Зосередження" (Focus).
  • Створіть новий план або перейдіть до наявного.
  • Проведіть вниз та у розділі "Фільтри зосередження" натисніть "Додати фільтр".
  • Далі налаштуйте Always-On відповідно до ваших побажань.


Як налаштувати Always-On на iPhone 14 Pro з iOS 16.4?


Для успішної автоматизації переконайтеся, що у вас ввімкнена "Інтелектуальна активація" або заздалегідь встановлений розклад для плану "Зосередження", до якого ви додали автоматизацію Always-On (трохи вище фільтрів зосередження).

Як налаштувати Always-On на iPhone 14 Pro з iOS 16.4?

Ви також можете прив'язати фільтр постійного увімкнення/вимкнення до різних екранів блокування, зв'язавши їх із режимом зосередження. Щоб це зробити, натисніть на заблокований екран та оберіть потрібну вкладку Зосередження.