Вибрати місто
Закрити
Видача із магазину та доставка
Доступна доставка
Твій кошик
0

Як заблокувати дзвінки на iPhone?

Як заблокувати дзвінки на iPhone?

Здається, що реклама через телефон — єдиний відомий банківським співробітникам маркетинговий прийом. Що говорити про телефонних шахраїв, котрі намагаються виманити гроші або доступ до особистих користувацьких даних. Нові підходи, інновації, низький ризик виявлення — кілька причин, чому кількість спам-дзвінків зросла.

Оскільки по той бік телефону — жива людина, немає сенсу вручну блокувати кожен дзвінок. Шахраї скористаються новим номером. Для блокування спам-дзвінків розробили спеціальний софт. Однак iOS реалізувала власне рішення для таких ситуацій.

Як заблокувати небажаний дзвінок на iPhone

  • Клацніть по значку «Параметрів» у головному меню.
  • Прокрутіть сторінку вниз, доки не знайдете розділ «Телефон‎».
  • Знову гортайте донизу до розділу «Стишування дзвінків та блокування контактів».
  • Переведіть тумблер біля опції «Стишувати невідомі» в зелену зону.


Як заблокувати дзвінки на iPhone?


Після активації функції дзвінок, що надходить з невизначеного номера, переміщується до списку «Недавні‎», де його можна переглянути. Звук стишується. Вмикається автовідповідач. У стандартному режимі надходить дзвінок від людей, чий номер збережений у додатку «Контакти». Якщо користувач недавно дзвонив на невизначений номер, дзвінок не стишується.

Важливий момент: перевірте, чи всі родичі та друзі внесені до «Контактів». Зверніть увагу, що при активації функції, стишується дзвінок від банків. Наприклад, коли потрібно підтвердити вхід до «Приват24».

Функція «Стишувати невідомі» активується, якщо iPhone працює на базі iOS 13 і старше. Для ранніх версій доступне блокування з режимом «Не турбувати». Недолік — функцію потрібно вмикати щодня, що не зручно в 90% випадків. За бажанням скористайтеся програмним забезпеченням сторонніх розробників, однак Apple не несе відповідальності за використання. Часто подібні програми позначаються на продуктивності iPhone.