Вибрати місто
Закрити
Видача із магазину та доставка
Доступна доставка
Твій кошик
0

Чого можна очікувати від Samsung Z Fold 6?

Чого можна очікувати від Samsung Z Fold 6?

Заплановано, що новий Galaxy Z Fold 6 від Samsung буде представлений в липні або серпні 2024 року, слідуючи традиційному графіку анонсів компанії. Ціна на цей новий складаний смартфон може зберегтися на рівні близько 1800 доларів, як і у попередніх поколінь, хоча існує можливість незначного подорожчання в разі введення значних оновлень.

Щодо дизайну, інсайдери повідомляють про зміни у співвідношенні сторін екрану обкладинки Z Fold 6, натякаючи на можливий відхід від традиційного високого та вузького дизайну до більш стандартної форми, схожої на те, що було в Google Pixel Fold або OnePlus Open. Також очікується, що нова модель може отримати покращений захист від пилу, доповнюючи наявний клас захисту від води IPX8.

У сфері продуктивності, модель, швидше за все, буде оснащена найсучаснішим процесором Snapdragon 8 Gen 3 від Qualcomm, хоча Samsung може також використовувати власні чіпи Exynos. Оперативна пам'ять залишиться на рівні 12 Гб, а варіанти внутрішньої пам'яті, ймовірно, залишаться незмінними — 256 Гб, 512 Гб та 1 Тб.

Чого можна очікувати від Samsung Z Fold 6?


Стосовно камер змін не передбачається: очікується, що в Galaxy Z Fold 6 будуть ті ж п'ять об'єктивів, що і в Z Fold 5, включно з 50 МП основним, 10 МП телефото, 12 МП надширококутним, 4 МП підекранним для селфі та 10 МП на обкладинці.
Що стосується батареї та зарядки, незрозуміло, чи збільшиться місткість акумулятора в Z Fold 6. Однак з огляду на включення Snapdragon 8 Gen 3, очікується покращення автономності пристрою. Щодо дротової зарядки, яка зараз обмежена потужністю 25 Вт, можливо, вона також зазнає покращень, адже нині Z Fold 5 заряджається лише на 56% за 30 хвилин.

На рівні програмного забезпечення очікується, що модель буде працювати на Android 14 з фірмовою оболонкою One UI 6 від Samsung. Серед особливостей можуть бути й нові функції, які доповнять уже наявні ексклюзиви моделі Z Fold 5.