Вибрати місто
Закрити
Видача із магазину та доставка
Доступна доставка
Твій кошик
0

Розумніший за всіх: Galaxy S24 встановлює нові стандарти смартфонів

Розумніший за всіх: Galaxy S24 встановлює нові стандарти смартфонів

На початку 2024 року компанія Samsung планує представити наступне покоління своїх флагманських смартфонів — серію Galaxy S24. Головною фішкою нових моделей стане підвищений акцент на можливостях штучного інтелекту, що, за задумом виробника, має перевершити навіть досягнення Google в їх Pixel 8.

Основні характеристики

Згідно з даними порталу SamMobile, серія Galaxy S24 запропонує низку інновацій, в тому числі можливості, запозичені від таких платформ, як ChatGPT та Google Bard. Однією з ключових особливостей стане здатність створювати контент та історії на основі кількох ключових слів, вказаних користувачем. Вирізняється також ексклюзивний функціонал на базі ШІ, розроблений Samsung, який забезпечуватиме як онлайн, так і офлайн можливості, наприклад, генерацію зображень за текстовими описами.

Розумніший за всіх: Galaxy S24 встановлює нові стандарти смартфонів

"Фішки" та інновації

Samsung зосереджується на підвищенні інтелектуальних можливостей своїх смартфонів. Зокрема, компанія має намір модернізувати свого цифрового помічника Bixby, наділивши його функціями, схожими на можливості ChatGPT, щоб забезпечити конкурентоспроможність на ринку.

Дизайн та користувацький досвід

Наразі немає точної інформації про дизайн нових смартфонів, однак можна очікувати, що Samsung збереже свій фірмовий підхід до естетики, у тому числі використання титанових рам та супертонких кордонів екрана. Новітні моделі, такі як S24 Ultra, обіцяють інноваційні характеристики, а також рекордні 2 Гб пам'яті.

Ціноутворення та доступність

Деталі щодо ціни та доступності Galaxy S24 поки що залишаються невідомими, але, з огляду на значні оновлення та інновації, можна передбачати високий ціновий діапазон. Очікується, що презентація нової серії відбудеться на початку 2024 року, у січні або лютому.

Нові флагмани Samsung обіцяють революцію в ШІ та фотографії

Крім цього, Samsung планує вже у наступному році представити революційний сенсор камери з рекордним розширенням 440 Мп, який очікується в моделі Galaxy S25 Ultra. Ці плани свідчать про намір Samsung продовжувати лідерство у сфері інновацій та технологічного розвитку, пропонуючи користувачам найсучасніші та найрозумніші смартфони на ринку.