Вибрати місто
Закрити
Видача із магазину та доставка
Доступна доставка
Твій кошик
0

Garmin Fenix 7 Pro: чим особлива новинка?

Garmin Fenix 7 Pro: чим особлива новинка?

Компанія Garmin, світовий лідер в області GPS-навігації, цього місяця оголосила про реліз серії Fenix 7 Pro, преміальних мультиспортивних GPS-годинників з підзарядкою від сонця, призначених допомогти спортсменам демонструвати найкращі результати.

Фірмові смарт-годинники Fenix 7 Pro оснащені новими функціями, мають додаткові картографічні можливості та цілодобово відстежують стан здоров’я свого власника. Тепер кожна модель в серії має вбудований світлодіодний ліхтарик та лінзу для підзарядки від сонця, яка забезпечує до 37 днів автономної роботи в режимі смартгодинника та до 139 днів у режимі експедиції.


Що нового в серії Fenix 7 Pro?

  • Вбудований світлодіодний ліхтарик: інтегрований в усі моделі, має змінну інтенсивність, червоне світло безпеки та режим стробоскопа. Допомагає підвищити рівень видимості для користувача під час тренувань у темряві.
  • MIP-дисплей нового покоління: покращена читабельність у приміщенні завдяки модернізованим пікселям, підсвічуванню та сонячні батареї — все це забезпечує підвищену яскравість, енергоефективність та адаптивність до різних умов освітлення. На сонячному світлі виняткова продуктивність дисплея MIP зберігається.
  • Пульсометр на зап’ясті: вдосконалені оптичні датчики та спеціальні алгоритми для різних видів спорту гарантують краще відстеження продуктивності при виконанні різноманітних вправ, полегшуючи розуміння того, як організм реагує на фізичні навантаження.
  • Оцінка витривалості: за допомогою аналізу показника VO2 max, короткострокових та довгострокових фізичних навантажень, а також інших спортивних метрик, годинник вимірює, наскільки довго ви зможете витримувати інтенсивне навантаження.
  • Hill Score (оцінка підйому): на крутих та довгих підйомах функція дозволить оцінити, як легко ви зможете бігти вгору. Годинник оцінюватиме потужність бігу та витривалість, а також прогрес з часом на основі VO2 max та історії тренувань.
  • Up Ahead (що попереду): дозволяє переглядати бігові точки інтересу, наприклад, пункти живлення, щоб краще розрахувати сили на маршруті та підготуватись до того, що чекає попереду.
  • Накладення метеорологічної карти: зручно переглядайте інформацію про погоду на годиннику.
  • Вдосконалені карти: завдяки затіненню рельєфу ви зможете швидко ознайомитись з місцевістю.
  • Нові спортивні профілі: рафтинг, мотокрос, командні види спорту та десятки інших програм допоможуть віднайти для себе нові цікаві види спорту.


Garmin Fenix 7 Pro: чим особлива новинка?


Сучасний смарт-годинник Fenix 7 Pro не потрібно щовечора ставити на зарядку, адже його сонячна батарея гарантує тижні роботи від акумулятора. Завдяки такій довготривалій автономній роботі ви можете цілодобово відстежувати параметри свого здоров'я та самопочуття, серед яких пульсоксиметр на зап'ясті Pulse Ox, моніторинг енергії Body Battery, розширений моніторинг сну з оцінкою сну для кращого розуміння, як відновлюється організм, і багато чого іншого.

Зранку, як прокинетесь, годинник створить для вас ранковий звіт з детальною інформацією про сон минулої ночі, рекомендовані тренування, варіабельність серцевого ритму (статус ВСР) та інші показники тренувань і здоров’я. Коли настане час вирушити в далеку подорож, функція Jet Lag Adviser надасть рекомендації щодо освітлення, режиму сну і фізичних вправ, які допоможуть мінімізувати наслідки від зміни часових поясів. Просто введіть інформацію про подорож у календар Garmin Connect.

Garmin Fenix 7 Pro: чим особлива новинка?


Серія fenix 7 Pro Series допоможе залишатися на зв'язку навіть коли ви у дорозі. При підключенні до сумісного смартфона всі інтелектуальні сповіщення виводяться на екран годинника, водночас функції безпеки та відстеження, на кшталт виявлення інцидентів, допомоги та LiveTrack, дозволять вам мати більше спокою на тренуваннях. Крім того, ви можете швидко та зручно оплачувати покупки на касах з безконтактними платежами Garmin Pay, а також завантажувати на годинник пісні та плейлисти, сформовані у музичних сервісах Spotify, Deezer або Amazon Music (може знадобитись підписка), щоб слухати їх без телефону.

Кожна модель серії fenix 7 Pro має надміцну конструкцію, яка виглядає на зап’ясті стильно та сучасно. Годинники пройшли випробування на термостійкість, ударостійкість та водонепроникність згідно з військовими стандартами США. Контрастний сенсорний дисплей MIP заряджається від сонячної енергії та доповнюється традиційними кнопками для зручності управління. Корпус виконаний з армованого полімеру, а безель навколо екрану та задня кришка — зі сталі. Також у лінійці представлені моделі з сапфіровим склом.