Вибрати місто
Закрити
Видача із магазину та доставка
Доступна доставка
Твій кошик
0

Кінець ери Windows Mixed Reality

Кінець ери Windows Mixed Reality

Microsoft, світовий лідер у сфері технологій, оголосила про завершення підтримки своєї платформи Windows Mixed Reality. Це рішення підкреслює стратегічний перехід компанії до нових напрямків у сфері віртуальної та доповненої реальності, пропонуючи відмову від старих підходів та зосередження на розробці передових технологій.

Перегляд курсу в сфері VR та AR

Windows Mixed Reality, запущена в 2017 році, була спробою Microsoft створити інтегровану платформу для віртуальної реальності на базі Windows. Протягом п'яти років було випущено декілька VR-гарнітур, але підвищена конкуренція з боку таких платформ, як SteamVR, змусила Microsoft переглянути свої пріоритети.

З припиненням підтримки платформи, Microsoft відмовляється від подальшої роботи з сумісними VR-гарнітурами та припиняє діяльність Mixed Reality Portal. Це не тільки сигналізує про кінець однієї ери, а й вказує на більш сміливі амбіції компанії у сфері іммерсивних технологій.

Кінець ери Windows Mixed Reality


Перспективи Microsoft у сфері VR та AR

Microsoft, яка історично зосереджена на програмному забезпеченні, не показала значного інтересу до віртуальної реальності у своєму ігровому підрозділі Xbox. Однак, останній розвиток та інвестиції компанії у сфері штучного інтелекту та хмарних обчислень можуть свідчити про потенційний напрямок розвитку нових VR/AR продуктів.

З огляду на сучасні тренди, Microsoft може зосередитися на наступних аспектах:

  • Інтеграція з хмарними технологіями. Використання хмарних платформ для покращення VR/AR досвіду.
  • Штучний інтелект. Розробка інтелектуальних AR-додатків, які використовують можливості AI для більш персоналізованого досвіду.
  • Гібридні робочі простори. Створення VR/AR рішень для підтримки гібридних робочих місць, що набувають популярності у пост-пандемічному світі.
  • Ігрова індустрія. Можливе використання VR/AR технологій для підвищення іммерсивності в іграх.

Загалом, рішення Microsoft припинити підтримку Windows Mixed Reality може мати значний вплив на ринок VR/AR. Це може стати сигналом для інших гравців у сфері про необхідність інновацій та адаптації до змінюваних умов ринку.

Майбутнє Microsoft у сфері VR та AR залишається предметом спекуляцій, але здається, що компанія готова до нових викликів та інновацій. Наступні кроки можуть визначити майбутнє не тільки її продуктів, а й цілої індустрії.