Вибрати місто
Закрити
Видача із магазину та доставка
Доступна доставка
Твій кошик
0

PocketBook: у чому переваги електронної книги над планшетом?

PocketBook: у чому переваги електронної книги над планшетом?

Сучасний світ технологій замінює звичні речі на більш технологічні, тому не дивно, що в лексиконі книголюбів з'явилося слово Покетбук, завдяки чому читання книг стало набагато комфортнішим. Більшість звикла до того, що книга — це паперовий том, який звісно, приємно тримати в руках, але не дуже зручно всюди носити з собою і зовсім інша справа, коли це елегантний пристрій. Чому ж все більше людей обирають електронну книгу замість звичного планшета?

Електронна книга Pocketbook


Якісний екран замість паперових сторінок

Однією з найбільших переваг PocketBook є його екран, створений за технологією E-ink. Цей екран виглядає так само, як і справжня паперова сторінка, а отже читання таке ж приємне тільки ще комфортніше. Жодних відблисків, що заважають читанню на сонці, і жодного синього світла, яке псує зір та заважає заснути, якщо говорити про смартфони чи планшети. Повірте, ваші очі скажуть вам "дякую" за такий вибір!

Планшети та смартфони, мають екрани з підсвіткою, які можуть стомлювати очі, особливо при тривалому читанні. Часте використання планшетів може призводити до втоми очей та навіть до проблем зі сном через вплив синього світла. Крім того, на планшетах важко читати при яскравому сонячному світлі, оскільки відблиски роблять текст нечітким і важким для сприйняття, тому ні про яке задоволення від улюблених книг не йде й мова.

Автономність з повною свободою від розетки

Забудьте про постійне носіння зарядного пристрою! Електронна книга PocketBook може працювати без підзарядки кілька тижнів — і це навіть в тих випадках, коли ви справжній фанат книг! Це досягається завдяки низькому енергоспоживанню технології E-ink, яка використовує електроенергію лише при зміні сторінки. Така автономність робить пристрій ідеальним супутником для тривалих подорожей, відряджень або просто для тих, хто не хоче постійно шукати розетку.

Просто порівняйте це з планшетом, який доведеться заряджати майже щодня, особливо при активному використанні. Говорити про тривалі поїзди або відпочинок на природі взагалі не варто, адже планшет без доступу до електромережі перетворюється в даремне капіталовкладення книголюба.

Переваги електронної книги Pocketbook


Легкий та портативний, а отже зручний

Легкість та компактність пристрою — фактори, які вкрай важливі для тих, хто завжди в русі. Покетбук набагато легший за планшет, що дозволяє носити його з собою всюди — на роботу, прогулянку, подорож. Зручний розмір PocketBook дозволяє легко помістити його у сумку або рюкзак, не займаючи при цьому багато місця.

Планшети, особливо з великим екраном, зазвичай досить важкі та громіздкі. Носити такий пристрій із собою щодня може бути незручно, особливо якщо у вас вже є інші речі в сумці або рюкзаку. Легкий PocketBook, навпаки, можна легко взяти з собою куди завгодно, навіть не відчуваючи його ваги.

Створений саме для читання

Головний фактор, який визначає переваги PocketBook — він створений спеціально для читання. Пристрій підтримує безліч форматів книг, тому ви можете насолоджуватися будь-якою літературою без необхідності конвертації файлів. Крім того, електронна книга не відволікає вас іграми, додатками чи сповіщеннями, а отже повною мірою можна поринути у захопливий книжковий світ.

На планшетах часто встановлені різноманітні додатки та ігри, які можуть відволікати від читання. Соціальні мережі, повідомлення, відео та інші розваги легко забирають увагу.

Вибір сучасної моделі Pocketbook


Доступ до безмежної кількості книг

Сучасна електронна книга Покетбук має вбудовані книжкові магазини та бібліотеки, тому дуже легко знайти та завантажити нові книги. Ви отримуєте доступ до величезного вибору літератури — від класики, до новинок. Зручні функції, такі як закладки, словники, налаштування шрифтів та інші, додають особливого комфорту в процес читання.

Крім того, PocketBook підтримує безліч форматів файлів, таких як PDF, EPUB, MOBI та інші. Це означає, що ви можете читати книги в будь-якому зручному для вас форматі без необхідності в додаткових конвертаціях. Планшети ж не завжди підтримують всі формати, що може створювати додаткові незручності при завантаженні нових книг.

Отже, чому ж PocketBook кращий за планшет? Він забезпечує комфортне читання завдяки технології E-ink, працює довго без підзарядки, легкий та компактний, спеціально створений для читання і має всі необхідні функції навіть для найвибагливіших книголюбів. Вибір очевидний: PocketBook стане вашим кращим другом прихильника літератури, дарує комфорт та задоволення від кожної прочитаної сторінки.