Вибрати місто
Закрити
Видача із магазину та доставка
Доступна доставка
Твій кошик
0

Який PocketBook краще обрати?

Який PocketBook краще обрати?

Вибір електронного рідера може бути складним завданням, особливо коли на ринку представлено багато моделей з різними характеристиками та функціями. У світі електронних книг компанія PocketBook зарекомендувала себе як надійний виробник, що пропонує широкий асортимент пристроїв для будь-якого користувача: від базових моделей для новачків до преміальних рішень для найвибагливіших читачів.

Цей огляд допоможе вам розібратися в особливостях різних моделей PocketBook, щоб ви змогли зробити правильний вибір і знайти рідер, який ідеально підійде. Ми детально розглянемо ключові функції та характеристики, щоб виявити, які з них дійсно важливі, а також дамо рекомендації щодо вибору моделей залежно від ваших потреб і вподобань.

Занурившись в аналіз від Ябко, ви зможете легко визначити, яка модель PocketBook стане вашим найкращим компаньйоном для читання.

Який PocketBook краще обрати?


Огляд основних змін і нововведень

Компанія PocketBook продовжує вдосконалювати свої пристрої, пропонуючи користувачам сучасні та функціональні рішення. Нові моделі 2023 року відрізняються оновленим дизайном, покращеним програмним забезпеченням і вдосконаленою апаратною платформою. У цьому розділі ми детально розглянемо ключові зміни, які роблять ці рідери особливо привабливими і чому саме на нових моделях варто зупинити свій вибір, незважаючи на те, що існує багато гідних варіантів, які вважаються класикою.

Дизайн і ергономіка

Нові моделі PocketBook значно відрізняються по стилю від попередніх версій, представляючи собою еволюцію в дизайні та ергономіці. Хоча модель PocketBook 618 Basic Lux 4, виконана в старому дизайні, залишається гідним варіантом, вона явно поступається новим моделям по сучасності та привабливості. Зовнішній вигляд нових пристроїв відображає останні тенденції в дизайні, надаючи рідерам більш сучасний і стильний вигляд. Одним із ключових змін стало рішення зі скошеними кутами, яке не тільки додає естетичну унікальність, але й покращує зручність використання. Ця особливість робить пристрій більш приємним на дотик і дозволяє користувачам комфортно тримати рідер в руках.

Задні панелі нових моделей також зазнали значних змін. Тепер вони оснащені борозенками, що забезпечують надійний хват, що значно зменшує ризик вислизання пристрою з рук. Це особливо важливо для тих, хто часто використовує рідер на ходу, наприклад, у транспорті або на вулиці. Новий дизайн враховує побажання користувачів, прагнучи зробити пристрій не тільки красивим, але й максимально функціональним і зручним у повсякденному використанні.

Виробник також врахував відгуки користувачів і покращив елементи, які раніше не були ідеальними. Наприклад, у більшості нових моделей з’явилися більш виражені кнопки для перегортання сторінок, що значно покращило тактильні відчуття і зручність використання. У моделі PocketBook 700 Era кнопки стали більш помітними та зручними для натискання, з нововведенням процес читання більш приємний і інтуїтивний.

Крім того, нові рідери пропонують кілька способів керування: кнопки, сенсорний екран, а також комбінацію кнопок і екрана. Така універсальність управління особливо цінна для тих, хто віддає перевагу читати в різних умовах і ситуаціях.

Ці зміни в дизайні та ергономіці роблять нові моделі PocketBook привабливим вибором для широкого кола користувачів, пропонуючи сучасний стиль, зручність і надійність в одному пристрої.

Який PocketBook краще обрати?


Технічні характеристики та функціональні можливості

Нові моделі PocketBook пропонують безліч удосконалених технічних характеристик і нових функціональних можливостей, які роблять їх ще більш привабливими для користувачів. У цьому розділі ми розглянемо різні аспекти, включаючи екрани, скло Cover Glass, нові типи чохлів, вбудовані динаміки і процесори.

Екрани та скло Cover Glass

Одним із ключових елементів нових моделей PocketBook є екрани, які відрізняються високою якістю і різноманіттям технологій. Більшість рідерів мають утоплені екрани, що забезпечує їх додатковий захист при падінні і створює тактильний ефект, що нагадує папір. Однак у моделях PocketBook 700 Era і PocketBook 743G InkPad 4 використовується скло Cover Glass, що захищає фронтальні панелі. Цей підхід робить екран гладким і приємним на дотик, як у сучасних смартфонів і планшетів. Скло Cover Glass має твердість 7H за шкалою Мооса, що порівнянно з сучасними версіями Gorilla Glass, забезпечуючи високий ступінь захисту і довговічності.

В інших новинках, таких як PocketBook 618 Basic Lux 4, 629 Verse, 634 Verse Pro і 743C InkPad Color 2, дисплей залишається утопленим, що також забезпечує захист і зберігає класичний вигляд електронного рідера.

Нові типи чохлів

Чохли для рідерів PocketBook завжди були важливим елементом, що забезпечує захист пристроїв. У нових моделях цей аспект був значно покращений. Традиційні чохли-обкладинки часто збільшують товщину пристрою, але в моделях PocketBook 700 Era, PocketBook 743G InkPad 4 і PocketBook 743C InkPad Color 2 ця проблема була вирішена інноваційним способом. На задніх панелях пристроїв з’явилися знімні пластикові смужки, які дозволяють встановити обкладинку, що захищає тільки екран і мінімально збільшує товщину рідера.

При закритті кришки рідер автоматично засинає, а при відкритті — прокидається, що додає зручності в повсякденній експлуатації.

Вбудовані динаміки

Багато рідерів PocketBook підтримують відтворення музики і аудіокниг, а також функцію Text-to-Speech, але раніше для цього вимагалися зовнішні пристрої. У нових моделях PocketBook 700 Era, 743G InkPad 4 і 743C InkPad Color 2 з’явився вбудований динамік потужністю 0,8 Вт. Хоча він не замінює повноцінну колонку, його якість звуку достатня для прослуховування аудіо без зовнішніх пристроїв, навіть удвох. Ця функція особливо зручна для тих, хто часто слухає аудіокниги або музику на ходу, забезпечуючи додаткові можливості без необхідності використання навушників або зовнішніх колонок.

Процесори та продуктивність

Продуктивність нових моделей PocketBook також була значно покращена завдяки використанню нових процесорів. Більшість рідерів працюють на фірмовій прошивці на основі Linux, яка не вимагає потужного заліза, але в моделі PocketBook 743C InkPad Color 2 використовується новий 4-ядерний процесор з частотою 1,8 ГГц. Це забезпечує більш швидку і плавну роботу, особливо при відкритті «важких» книг з великою кількістю зображень. Цей рідер значно швидший за своїх попередників і задає новий стандарт продуктивності для майбутніх моделей PocketBook.

Який PocketBook краще обрати?


Спеціальні функції та підтримка форматів

Нові моделі PocketBook вражають не тільки оновленим дизайном і технічними характеристиками, а й спеціальними функціями, які роблять використання рідерів максимально універсальним.

Темна тема

Темна тема — це одна з найбільш затребуваних функцій, що з’явилася в нових моделях PocketBook. З її допомогою користувачі можуть перемкнути інтерфейс пристрою на темний режим, при якому текст відображається білими літерами на темному тлі. Цей режим читання має безліч прихильників, оскільки він знижує навантаження на очі в умовах низького освітлення і допомагає заощадити заряд батареї. Темна тема вимагає ретельного налаштування і тестування, щоб текст не зливався з фоном в будь-якій частині інтерфейсу, і PocketBook успішно впорався з цим завданням, забезпечивши бездоганне функціонування режиму.

Введення темної теми на пристроях PocketBook показує прагнення компанії враховувати потреби і вподобання користувачів, пропонуючи рішення, які роблять процес читання максимально комфортним. Цей режим особливо корисний для тих, хто часто читає вночі або в умовах недостатнього освітлення.

Підтримка додаткових форматів книг

Підтримка різних форматів книг завжди була сильною стороною рідерів PocketBook. Торік до списку підтримуваних форматів додалися AZW і AZW3, які використовуються Amazon для своїх електронних книг. Тепер користувачі можуть без проблем читати книги в цих форматах на пристроях PocketBook. Це розширює можливості користувачів і робить рідери PocketBook ідеальними для читання електронних книг у будь-якому форматі, включаючи PDF, EPUB, DJVU, FB2, MOBI та багато інших.

Який PocketBook краще обрати?


Використання компонентів категорії «А»

Одним із ключових аспектів, що забезпечує високу якість рідерів PocketBook, є використання компонентів категорії «А». Дисплеї E Ink, що використовуються в цих пристроях, проходять суворий відбір і гарантують відсутність видимих і невидимих дефектів, таких як світлі або темні плями та биті пікселі. Це гарантує, що кожен рідер PocketBook пропонує користувачеві найкращий можливий досвід читання з чистим і чітким зображенням тексту.

Крім того, рідери PocketBook оснащені фірмовим підсвічуванням від E Ink, яке, хоча й дорожче аналогів, забезпечує високу енергоефективність і якісне освітлення екрана. Це особливо важливо для користувачів, які читають у різних умовах освітлення і потребують пристрою, здатного запропонувати оптимальну якість зображення за мінімальної витрати енергії.

Який PocketBook краще обрати?


Сервісні та гарантійні умови

При виборі електронного рідера важливим аспектом є не лише його технічні характеристики, але й сервісні та гарантійні умови, які пропонує виробник. Розглянемо, які сервісні та гарантійні умови доступні для користувачів PocketBook.

Онлайнові сервіси

Рідери PocketBook, оснащені Wi-Fi, пропонують безліч онлайнових сервісів для бездротової доставки книг. Підтримка Dropbox дозволяє легко синхронізувати файли між пристроями, що особливо корисно для користувачів, які хочуть мати доступ до своєї бібліотеки з різних пристроїв. Функція відправки книг електронною поштою робить завантаження книг з комп’ютера в рідер простою і швидкою. Оновлення прошивки по повітрю забезпечує своєчасне отримання всіх нових функцій і виправлень без необхідності підключення до комп’ютера, що робить процес оновлення таким же простим, як на сучасних смартфонах і планшетах.

Особливої уваги заслуговує сервіс PocketBook Cloud — букшеринг-сервіс для синхронізації бібліотеки, закладок і позицій читання між рідером, комп’ютером і мобільними пристроями на iOS і Android. Це дозволяє користувачам починати читати книгу на одному пристрої та продовжувати на іншому без необхідності вручну шукати потрібну сторінку.

Гарантія і надійність

Гарантія на всі рідери PocketBook становить два роки, що демонструє впевненість компанії у якості своєї продукції. Для порівняння, більшість інших гаджетів, включаючи рідери інших виробників, мають гарантію всього один рік. Дворічна гарантія PocketBook забезпечує користувачам додатковий спокій і впевненість у тому, що їхній пристрій прослужить довго і буде надійно працювати протягом багатьох років.

Численні позитивні відгуки в інтернеті підтверджують довговічність і надійність рідерів PocketBook. Користувачі зазначають, що пристрої без проблем працюють навіть по 10 років, що свідчить про високу якість збірки та використаних матеріалів. PocketBook приділяє особливу увагу контролю якості на всіх етапах виробництва, що дозволяє створювати рідери, здатні витримувати тривале використання без втрати продуктивності.

Який PocketBook краще обрати?


Порівняння моделей за категоріями

Компанія PocketBook пропонує широкий асортимент моделей, щоб задовольнити потреби найрізноманітніших користувачів. Кожна модель має свої унікальні особливості та переваги, що роблять її придатною для певних цілей і вподобань. У цьому розділі ми детально розглянемо різні категорії рідерів, включаючи 6-дюймові, 7-дюймові та 7,8-дюймові моделі, щоб допомогти вам обрати найзручніший варіант.

6-дюймові рідери

6-дюймові рідери PocketBook є популярним вибором завдяки своїй компактності і зручності використання. Моделі PocketBook 618 Basic Lux 4, PocketBook 629 Verse і PocketBook 634 Verse Pro пропонують користувачам різні функції та рівні продуктивності, щоб відповідати їхнім потребам. PocketBook 618 Basic Lux 4 — це базова модель, яка, незважаючи на свою доступність, пропонує багато корисних функцій. Вона оснащена сенсорним екраном і зручними кнопками для перегортання сторінок.

PocketBook 629 Verse являє собою крок уперед порівняно з базовою моделлю, відкриває покращені функції і більш сучасний дизайн. Ця модель відрізняється регулюванням колірної температури підсвічування, що дозволяє користувачам налаштувати екран під свої вподобання і умови освітлення. PocketBook 634 Verse Pro є найбільш просунутою моделлю в цій категорії, надаючи додаткові функції, такі як захист від води за стандартом IPX68 і підтримка Bluetooth для прослуховування аудіокниг.

7-дюймовий рідер

PocketBook 700 Era є преміум-пристроєм, який значно виділяється серед інших моделей завдяки своєму 7-дюймовому форм-фактору і просунутим функціям. Цей рідер відрізняється не тільки збільшеним розміром екрана, але й іншою концепцією корпусу. Пропорції пристрою ближче до квадрата, а фізичні кнопки для гортання сторінок розташовані збоку від екрана, що робить його зручним для використання як правшами, так і лівшами. PocketBook 700 Era оснащений найновішими технологіями, включаючи захист від води за стандартом IPX8 і дисплей E Ink Carta 1200, що забезпечує високу контрастність і швидкість оновлення.

7,8-дюймові рідери

Для користувачів, яким важливий великий екран і висока роздільна здатність, PocketBook пропонує 7,8-дюймові моделі, такі як PocketBook 743G InkPad 4 і PocketBook 743C InkPad Color 2. PocketBook 743G InkPad 4 — це фактично збільшена версія PocketBook 700 Era з більшим обсягом пам’яті і більш потужною батареєю, що забезпечує однакову автономність при збільшеному розмірі екрана. Цей рідер ідеальний для читання текстів з великою кількістю деталей, таких як наукові статті і художні книги.

PocketBook 743C InkPad Color 2 відрізняється наявністю кольорового екрана, що робить його ідеальним для читання матеріалів з кольоровими ілюстраціями, таких як підручники, журнали і комікси. Кольоровий дисплей забезпечує більш насичені та реалістичні зображення, що робить читання більш приємним. Цей рідер також оснащений найновішими технологіями, включаючи 4-ядерний процесор, що забезпечує швидку і плавну роботу. Переваги чорно-білого і кольорового екранів залежать від потреб користувача. Чорно-білий екран забезпечує високу контрастність і економічність, він підходить для читання текстових книг. Кольоровий екран, своєю чергою, підходить для тих, хто часто читає матеріали з ілюстраціями і потребує насичених і реалістичних зображень.

Який PocketBook краще обрати?


Який же все-таки рідер краще?

Підсумовуючи, можна сказати, що компанія PocketBook пропонує широкий асортимент електронних рідерів, здатних задовольнити потреби найрізноманітніших користувачів. Кожна модель, яку ми розглянули, будь то компактні 6-дюймові пристрої або більш великі і функціональні 7- і 7,8-дюймові рідери, має свої унікальні особливості і переваги.

Для тих, хто шукає доступний і простий у використанні рідер, ідеальним вибором можуть стати моделі PocketBook 618 Basic Lux 4 або PocketBook 629 Verse. Ці пристрої пропонують базові функції і комфортний дизайн, забезпечуючи чудову якість читання за доступною ціною. Якщо ж ви цінуєте додаткові можливості та розширену функціональність, такі як захист від води або підтримка Bluetooth, то PocketBook 634 Verse Pro стане чудовим вибором.

Користувачі, яким важливий більший екран для більш зручного читання і висока продуктивність, напевно оцінять PocketBook 700 Era. Це преміум-пристрій пропонує всі найновіші технології та функції, забезпечуючи чудовий досвід читання. Для тих, хто віддає перевагу читати матеріали з кольоровими ілюстраціями, PocketBook 743C InkPad Color 2 буде ідеальним варіантом завдяки своєму кольоровому екрану і потужному процесору.

Незалежно від обраної моделі, усі рідери PocketBook відрізняються високою якістю та надійністю, що підтверджується багатьма позитивними відгуками користувачів. Ці пристрої не тільки забезпечують комфортне читання, але й служать своїм власникам протягом багатьох років, залишаючись надійними і функціональними.

Рекомендації щодо вибору рідера залежать від ваших індивідуальних потреб і вподобань. Якщо вам важлива компактність і простота, обирайте базові моделі. Якщо ж ви хочете отримати максимальну функціональність і комфорт, зверніть увагу на більш просунуті пристрої. У будь-якому разі, з рідерами PocketBook ви отримуєте якість, надійність і сучасні технології, які зроблять ваш досвід читання максимально приємним і зручним.