Apple — це Ябко
info@jabko.ua
Мова сайту:
0

Apple iPad Pro 9.7 A1673 Wi-Fi 256GB

32 000 грн (1200$)

Apple iPad Pro 9.7 A1673 Wi-Fi 256GB

32 000 грн (1200$)

iPhone 6 Plus

У цій категорії немає товарів.

 iPhone 6 Plus

 

Перший “гігантський” смартфон від компанії Apple — iPhone 6 Plus, наробив багато шуму в середовищі як фанатів так і критиків. Він дійсно є дуже нетиповим смартфоном для компанії, яка не просто ігнорувала, але і на пряму висміювала популярність фаблетів. Тепер же компанії самостійно доведеться пояснювати покупцям, чому великий iPhone — це дуже добре. Але чи насправді це так добре? Ми спробуємо дати відповідь в цьому огляді iPhone 6 Plus.

 

Дизайн

Пластикові корпуси відходять у небуття, і компанія Apple всі свої смартфони поміщає в якісні корпуси з анодованого алюмінію. Джонні Айв, який відповідає за дизайн продукції Apple, не став виділяти дизайн 6 Plus, і просто розтягнули iPhone 6 до розміру в якому легко помістився 5,5-дюймовий дисплей. Передня панель смартфону прикрита захисним склом, а грані й тильна частина з цільного шматка анодованого алюмінію. Єдині пластикові елементи тут — це смужки-антени смартфону.

 

Зручність використання

У плані ергономіки 6 Plus швидше схожий на iPad mini, ніж на звичайний iPhone. Смартфон зручний, якщо ним користуватися двома руками, а не однією. Чохли можуть зробити корпус 6 Plus не таким слизьким, але явно не зменшить і без того великі розміри. Для декого було великим розчаруванням те, що компанія просто напросто вирішила збільшити розмір корпусу і не потурбувалась про ергономіку.

 

Дисплей

iPhone 6 Plus може похвалитися не просто дисплеєм розміром 5,5 дюймів, а й Full HD IPS-матрицею з технологією двухдоменних пікселів, і роздільною здатністю 1920х1080 точок. Це найкращий екран з всіх тих, що Apple коли-небудь використовувала в своїх смартфонах, і точно один з найкращих на ринку. Екран iPhone 6 Plus відмінно передає кольори та відтінки і має широкі кути огляду без деформації та викривлення зображення.