0

Apple iPad Pro 9.7 A1673 Wi-Fi 256GB

32 000 грн (1200$)

Apple iPad Pro 9.7 A1673 Wi-Fi 256GB

32 000 грн (1200$)
UA RU

iPhone SE

iPhone SE 32GB (Space Gray)

Color: Space Gray

Передзамовлення
349 $ 8 620 грн
Дефіцит

iPhone SE 32GB (Silver)

Color: Silver

Передзамовлення
349 $ 8 620 грн
Дефіцит

iPhone SE 32GB (Gold)

Color: Gold

Передзамовлення
349 $ 8 620 грн
Дефіцит

iPhone SE 32GB (Rose Gold)

Color: Rose Gold

Передзамовлення
299 $ 7 385 грн
Дефіцит
iPhone SE — коли розмір не головне

Особисто для мене дивно, що Apple представляє телефон з діагоналлю 4" в 2016 році. Чому це дивно? На даний момент, контент розрахований на телефони з діагоналлю в 4.7” і вище. Можна сказати, що такий телефон зручний у користуванні, так, але редагувати чи «споживати» інформацію з такого екрану — не зручно. А застарілий дизайн теж мене не тішить, але давайте поступово.

 

Корпус

Дизайн такий ж самий, як у iPhone 5 та iPhone 5s. Габарити та інші параметри абсолютно однакові. Брусочок алюмінію з загостреними гранями. Матеріали також не змінились, а саме алюміній. Змінився, скоріш за все, процес виробництва (можливо грані не будуть втрачати товарний вид так швидко). Палітра кольорів дещо змінилась, додали Rose Gold. Тобто, якщо ви хочете, щоб оточуючі розуміли що у вас саме SE версія, а не відсталий 5s, то потрібно брати саме рожеву версія, або показувати надпис “SE” на корпусі.

 

Характеристики

Ось тут SE можна назвати симбіозом 6s та 5s. При чому від 5s він взяв гірші «риси характеру», а саме дисплей та фронтальну камеру. Якщо про дисплей можна сказати: «нормально», про камеру я так сказати не можу, вона не дотягує до рівня 2016 року. Та й TouchID першого покоління. З 6s дістались процесор, оперативна пам’ять, основна камера, швидкість постійної пам’яті та інше. Не «завезли» лише 3D Touch, а жаль. Це все дуже круто, але що робити з такими характеристиками на 4” екрані? В ігри особливо не пограєш, відео також не реально монтувати. Дивно це все.

 

Зручність у користуванні

Ось тут малюк дасть фору старшим братам. Користуватись однією рукою зручно, дуже зручно. Але це і весь плюс, особисто я більше не знайшов, враховуючи відсутність 3D Touch. Навіть не знаю що тут ще можна додати, тому перейду до висновку.

 
Висновок

Телефон дуже дивний. З однієї сторони він майже ідеальний для любителів 4 дюймових телефонів, але особисто для мене він став провалом. Провалом він став через наступне: застарілий дизайн, погана фронтальна камера, малий дисплей. Знаю, зараз на мене налетять фанати з криками «ти нічого не розумієш», але погляньте на контент в інтернеті сьогодні, він просто не розрахований на 4” малютки. А люди, котрі скажуть: «Телефон потрібен для розмови!», можуть купити собі чорно-білу Nokia.