По налаштуванням зображення, головне розібратись)
Звук кращий ніж в старому Soni.
Wi Fi на 5ггц ловить добре, швидкість 200мбіт.
Найкраще це нетфлікс... Передплатив на місяць для цікавості) Звук видає чудовий...
Короче телевізор Xiaomi за свої гроші самий кращий.
Не розчарувався!
Шкода немає 65 діагоналі…
Ответ магазина
Доброго дня :)
Дякуємо Вам за відгук та високу оцінку!
Ми раді, що Ви залишились задоволені покупкою у Ябко ❤️
Телевізор отримав швидко і працює чудово, дуже вам дякую
Ответ магазина
Доброго дня :) Ми раді, що Ви залишились задоволені покупкою!
Після детального порівняння цін та характеристик обрала цей магазин. Новий телевізор перетворив кімнату у власний домашній кінотеатр. Доставка точна, сервіс на висоті.
Ответ магазина
Доброго дня:)
Нам приємно знати, що Ви залишилися задоволені покупкою. Завжди раді бачити Вас :)
Приємно здивований якістю звуку телевізора. Докупив собі ще саундбар і відчуття майже як в кінотеатрі
Ответ магазина
Доброго дня :) Дякуємо за Ваш відгук та високу оцінку!
Раді, що Ви залишились задоволені покупкою у Ябко ❤️
Замовляли телевізор на подарунок батькам, обрали LG не задумуючись.
Модель LG A1 Smart OLED, він нам найбільше сподобався.
Телевізор має великий екран 48 дюймів, та відмінну кольоропередачу, дуже якісна картинка!
Також чудовий звук, не може не радувати)
Дуже гарно вписався інтерʼєр, батьки щасливі!)
Ответ магазина
Доброго дня!
Ми дуже раді, що Ви задоволені своїм досвідом покупки у Ябко. Чекаємо на Вас знову :)
Сподобався великий вибір та можливість детально порівнювати моделі. Знайшов ідеальний телевізор для гри та фільмів. Гарне співвідношення ціни та якості. Дякую за оперативність!
Ответ магазина
Доброго дня!
Дякуємо за Ваш чудовий відгук ❤️
Ми дуже раді, що Ви задоволені нашим сервісом.
Чекаємо на Вас знову в Ябко!
Повертаюсь до вас знов і знов. Найприємніші консультанти яких я коли небудь бачила❤️
Ответ магазина
Доброго дня :) Дякуємо за Ваш відгук та високу оцінку!
Раді, що Ви залишились задоволені нашим обслуговуванням та отримали позитивний досвід покупки у Ябко ❤️