Вибрати місто
Закрити
Видача із магазину та доставка
Доступна доставка
Твій кошик
0

Що ми знаємо про Apple Card?

Що ми знаємо про Apple Card?


Весняна презентація Apple принесла багато цікавого, що ми досі можемо “смакувати” шматочки представлених продуктів, дізнаючись все більше цікавих фактів. Серед усього, що було представлено, виділявся нетиповий сервіс для яблучної корпорації — Apple Card.

 

Apple Card — це не просто картка для оплат, а комплексний фінансовий інструмент. Компанія створила віртуальну та фізичну банківську картку з найвищим рівнем безпеки та максимально комфортною інтеграцією в екосистемі Apple.

 

Є у ній ще кілька корисних опцій, як от: повноцінна статистика руху коштів, підвищений кешбек у різних категоріях покупок і спеціально розроблений алгоритм для розумної економії.
Ще кілька цікавих фактів про Apple Card:

 

— Виготовлена картка з титану, а вага її складає всього 14,75 грам.

— Дизайн мінімалістичний: логотип Apple, чіп, іменне гравіювання.

— Номеру карти немає, дані доступні через додаток Wallet на iOS.

— При покупці в Apple Store, iTunes, AppStore — вам надається кешбек у розмірі 3% від покупки.

— Під час розрахунку через ApplePay вам повернуться 2% від суми покупки.

— Компанія заявляє, що отримати карту можна абсолютно безкоштовно. Звісно, можливий щорічний збір та штрафи за перевищені ліміти чи несвоєчасне погашення кредиту.

— За попередніми даними, у 2019-му отримати карту зможуть жителі США та Канади, а згодом — країни Європи.

 

Отож, ми в очікуванні ще одного суперкомфортного платіжного сервісу в Україні. Apple Pay отримав шалену популярність серед усіх вікових категорій користувачів. Адже сучасність — це ставки саме на максимальний комфорт.