0

Apple iPad Pro 9.7 A1673 Wi-Fi 256GB

32 000 грн (1200$)

Apple iPad Pro 9.7 A1673 Wi-Fi 256GB

32 000 грн (1200$)
UA RU
Новини з Купертіно Всі статті
Традиційна осіння онлайн-презентація Apple Event 2020: які оновлення очікували на сімейство iPad?

Традиційна осіння онлайн-презентація Apple Event 2020: які оновлення очікували на сімейство iPad?

Читати статтю
Осіння онлайн-презентація Apple Event 2020: що змінилось у сімействі Apple Watch?

Осіння онлайн-презентація Apple Event 2020: що змінилось у сімействі Apple Watch?

Читати статтю
Apple оголосила дату представлення нових продуктів

Apple оголосила дату представлення нових продуктів

Читати статтю
iPhone 12 та подальшої долі акаунтів Epic Game в App Store

iPhone 12 та подальшої долі акаунтів Epic Game в App Store

Читати статтю

Цікаві факти та поради для користувачів PlayStation (Частина 2)


Привіт-привіт! Як вам, ЯбкоДрузі, перша частина наших цікавих фактів про улюблену консоль ігроманів PlayStation? Знайшли щось корисне та цікаве саме для себе? Команда Ябко пропонує перейти до другої частини фактів та особливостей якими наділена ігрова система від Sony. Спробуйте налаштувати пристрій “під себе” і насолоджуйтесь процесом користування на всі 100%


— Полювання за призами


А ви знали, яким чином система визначає рідкісність трофею? Ексклюзивність призу залежить від кількості користувачів, що отримали його.


Трофей належить 5% гравців — ексклюзив;

Трофей належить 5-15% гравців — вкрай рідкісний;

Трофей належить 15-50% гравців — рідкісний;

Трофей належить 50% гравців — звичайний.


Якщо ж вам ніяк не вдається отримати один з складних призів — скористайтесь функцією “Пошук в Інтернеті”. Браузер PS4 виконає ваш запит і знайде  короткі “гайди” або ж відео на YouTube. Буквально за мить ви можете повернутись назад до гри завдяки швидкому перемиканню між додатками.
— Поговори зі мною..


Мало хто знає, що для системи PS4 можна придумати і задати цікаве ім’я і навіть “поговорити” з сонькоюУ меню [Система] є все, що для цього потрібно. Ім’я можна задати у розділі “Інформація про систему”. Активація голосових команд — вам у розділ [Налаштування режиму керування голосом].


Скажіть у мікрофон, що підключений до системи, слово “PlayStation” і виконайте кілька коротких інструкцій, щоб повноцінно керувати системою голосом.
— Не турбувати! Я граю..


У меню [Сповіщення] ви можете обрати перелік повідомлень від системи та ігор, що будуть з’являтись у вас на екрані. Доступна можливість вимкнути сповіщення під час перегляду відео.


Можливо налаштувати й сповіщення про те, що улюблені друзі з’явились у мережі PS Network. У пункті “Сповіщення про появу Друзів у мережівиберіть їх ID — і все готово.
— Режим спокою


Користувачі залишають безліч позитивних відгуків про меню [Вибрати функції, що доступні в режимі спокою] у розділі [Налаштування].


— Увімкніть параметр “Живлення з роз’ємів USB” і після закінчення гри підключіть DS4 до роз’єму USB на зарядку. Таким чином ви будете готові на всі 100% до наступних пригод.

— Однією з найпопулярніших опцій є “Збереження підключення до Інтернету”. Завдяки цій функції ви можете завантажувати дані з мережі, системні та ігрові оновлення, поки консоль спить.

— Параметр “Призупинити додаток” дозволяє перевести систему в режим сну і при цьому не завершувати роботу додатків. Коли повернетесь — зможете продовжити на тому ж місці де зупинились.
— Переваги основної PlayStation


Призначте свою консоль на роль основної, і отримайте кілька додаткових переваг. Щоб це втілити — виберіть пункт “Активувати систему як основну”  у розділі [Керування обліковим записом].


Тепер ви зможете автоматично завантажувати попередні замовлення та раніше здійснені покупки в PS Store, а також давати доступ до переваг своєї підписки іншим користувачам чий профіль встановлений на консолі. Доступна можливість керувати системою через дистанційне відтворення з іншого пристрою. Переведіть систему в режим спокою і можна приступати.
Магазин Ябко у наявності має широкий асортимент консолей PlayStation 4 Pro, PlayStation 4 Slim, контролерів DualShock 4, ігор та аксесуарів до PS4. Обирайте та замовляйте свою омріяну консоль на сайті або ж у магазинах мережі Ябко. Відкривайте нові межі віртуальної реальності та спробуйте ексклюзивні ігри одним з перших!

Залишити відгук

Привіт! 👋
Якщо є питання, пишіть нам 😉
Написати в чат