Вибрати місто
Закрити
Видача із магазину та доставка
Доступна доставка
Твій кошик
0

Galaxy Z Fold 6: подвійний удар від Samsung у світі складних флагманів

Galaxy Z Fold 6: подвійний удар від Samsung у світі складних флагманів

Останні відомості про майбутній випуск Samsung Galaxy Z Fold6 викликали значний інтерес у багатомільйонній спільноті фанатів цього бренду, особливо після того, як в мережі з'явилися детальні рендери пристрою. Однак, за новим звітом від WinFuture, Samsung, можливо, планує представити не одну, а дві версії Galaxy Z Fold6, що є значним відхиленням від попередніх чуток. Згідно з даними, компанія має намір розширити свою лінійку Z Fold, включивши до неї модель Ultra на кшталт тих, що вже існують у серії Galaxy S, що вказує на стратегію диференціації продуктів.

За повідомленнями, стандартна версія матиме кодове ім'я Q6, тоді як більш просунута версія, Galaxy Z Fold6 Ultra, отримає кодове ім'я Q6A. Хоча точні відмінності між двома моделями все ще залишаються невизначеними, існують припущення, що модель Ultra буде оснащена значно потужнішими камерами. Зокрема, згадується 200-мегапіксельна основна камера ISOCELL HP2, яка також присутня у моделі S24 Ultra, що свідчить про серйозне покращення можливостей у сфері створення професійних фотографій.

Galaxy Z Fold 6: подвійний удар від Samsung у світі складних флагманів


Очікується, що Galaxy Z Fold6 Ultra надасть додаткові функції, такі як підтримка стилуса, збільшені обсяги пам'яті та сховища, а також більші розміри зовнішнього та основного дисплеїв. Крім того, Samsung може внести зміни в дизайн шарнірів, щоб зробити складки на дисплеї не такими помітними, що покращить візуальні якості пристрою.

Очікується, що оновлення лінійки складних пристроїв від Samsung буде представлено у липні, на заході, де, можливо, також буде оголошено про запуск Galaxy Ring.