Вибрати місто
Закрити
Видача із магазину та доставка
Доступна доставка
Твій кошик
0

Galaxy Z Fold 6 Ultra: нові подробиці про складний флагман від Samsung

Galaxy Z Fold 6 Ultra: нові подробиці про складний флагман від Samsung

Samsung планує вразити ринок новою лінійкою складних смартфонів у липні цього року. Серед анонсованих моделей особливу увагу привертає Samsung Galaxy Z Fold 6 Ultra, який обіцяє стати кульмінацією інженерної думки компанії.

За інформацією від GalaxyClub, Galaxy Z Fold 6 Ultra відзначиться як третій складний девайс компанії, що виходить на ринок в 2024 році. Ідея про модель Ultra не є новою для громадськості, оскільки вже в лютому з'являлися згадки про розширення лінійки складних телефонів Samsung такою моделлю.

Galaxy Z Fold 6 Ultra: нові подробиці про складний флагман від Samsung


Очікується, що Galaxy Z Fold 6 Ultra отримає модельний номер SM-F958, що ставить його на крок вище за попередню модель Galaxy Z Fold 5 з номером SM-F946. Samsung зазвичай застосовує суфікс "8" для своїх преміальних моделей Ultra, як і в Galaxy S24 Ultra (SM-S928), що може свідчити про особливий статус і високий рівень новинки.

Звіти також натякають на можливість того, що Galaxy Z Fold 6 Ultra буде доступний ексклюзивно для ринку Південної Кореї під модельним номером SM-F958N, при цьому варіанти для міжнародних ринків поки що не обговорюються.

Наразі подробиці про функціонал і характеристики Galaxy Z Fold 6 Ultra залишаються невідомими, але очікується, що Samsung надасть більше інформації під час заходу Samsung Galaxy Unpacked у липні. Крім того, передбачається, що компанія може анонсувати і дату випуску іншого цікавого продукту — Galaxy Ring.