Вибрати місто
Закрити
Видача із магазину та доставка
Доступна доставка
Твій кошик
0

Samsung Galaxy Z Fold 6 може отримати 200-мегапіксельну камеру

Samsung Galaxy Z Fold 6 може отримати 200-мегапіксельну камеру

Нещодавно інсайдерські повідомлення від Revegnus вказали на те, що наступний Galaxy Z Fold 6 від Samsung буде оснащений таким самим 50-мегапіксельним датчиком зображення ISOCELL GN3, який вже використовується у попередній моделі Galaxy Z Fold 5. Цю інформацію додатково підтвердив інший відомий інсайдер, Ice Universe, який зазначив, що майбутній флагман у форм-факторі "книжка" від Samsung не принесе істотних оновлень в сегменті камери. Втім, з'явилися нові звіти, зокрема від Revegnus, що Galaxy Z Fold 6 може все ж отримати 200-мегапіксельний основний датчик камери, аналогічний тому, що пропонується в Galaxy S24 Ultra.

Проте, за інформацією від надійного ресурсу GalaxyClub, Samsung наразі має намір зберегти 50-мегапіксельну основну камеру для Galaxy Z Fold 6, що відповідає специфікаціям основної камери у моделі Galaxy S24. Ця інформація викликає певні дискусії, особливо в контексті останніх чуток про можливе використання 200-мегапіксельного сенсора.

Samsung Galaxy Z Fold 6 може отримати 200-мегапіксельну камеру


Існують певні технічні обмеження, які можуть ускладнити інтеграцію такого великого сенсора у складаний телефон. Зокрема, передбачається, що Galaxy Z Fold 6 матиме ще тонший дизайн, ніж попередня модель, завдяки новій конструкції шарніра, що дозволяє досягти товщини приблизно 11 мм у складеному стані, порівняно з 13,4 мм у Galaxy Z Fold 5. Великий датчик камери може збільшити виступ модуля камери, що негативно позначиться на загальному дизайні та естетиці пристрою.

Як приклад, можна згадати OnePlus Open, який має схожу товщину в закритому стані (11,7 мм) і використовує відносно великий 64-мегапіксельний сенсор для 3-кратного телефото. Цей сенсор має розмір 1/2,0", що значно перевищує розмір 10-мегапіксельного телефото сенсора в Galaxy Z Fold 5. Таким чином, інтеграція 200-мегапіксельного сенсора з розміром 1/1,3" для основної камери в Galaxy Z Fold 6 може спричинити ще більший виступ модуля камери.

Однак, інновації у дизайні мобільних телефонів часто вимагають компромісів між функціональністю та естетикою. Тому залишається відкритим питанням, чи вирішить Samsung піти на такий крок і впровадити свій найпотужніший датчик камери в наступне покоління своїх складаних телефонів, не дивлячись на можливі виклики, пов'язані з дизайном та інженерними обмеженнями.