Вибрати місто
Закрити
Видача із магазину та доставка
Доступна доставка
Твій кошик
0

Samsung Galaxy Z Fold6 відкриває нову еру ультралегких складних смартфонів

Samsung Galaxy Z Fold6 відкриває нову еру ультралегких складних смартфонів

Нова інформація про очікуваний складний смартфон Samsung Galaxy Z Fold6 з'явилася в інтернеті, завдяки надійному джерелу в особі інсайдера Ice Universe. Він стверджує, що наступний пристрій від Samsung буде значно легшим, ніж його попередник, з вагою лише 239 грамів, порівняно з 253 грамами Galaxy Z Fold5. Хоча vivo X Fold 3 залишається лідером за легкістю серед складних смартфонів, новий Galaxy Z Fold6 пропонує конкурентну вагу, еквівалентну преміальному OnePlus Open.

Samsung Galaxy Z Fold6 відкриває нову еру ультралегких складних смартфонів


Згідно з даними інсайдера, розкладений Samsung Galaxy Z Fold6 матиме товщину 5,6 мм, а в складеному вигляді – 12,1 мм. Очікується, що внутрішній дисплей матиме діагональ 7,6 дюйма, а зовнішній – 6,3 дюйма, обидва з покращеною роздільною здатністю, хоча точні специфікації поки що не розкриті. Презентація Samsung Galaxy Z Fold6, нарівні з Galaxy Z Flip6, планується на липень цього року. Також існують чутки про можливе включення до серії версії Samsung Galaxy Z Fold6 Ultra, хоча детальна інформація про неї залишається обмеженою.

Ice Universe відомий своєю точністю в передбаченнях про майбутні технологічні новинки, включно зі смартфонами з "водоспадними" екранами, дизайном "чубчика" iPhone X та оформленням iPhone 14 з вирізом Dynamic Island.