Вибрати місто
Закрити
Видача із магазину та доставка
Доступна доставка
Твій кошик
0

Samsung зберігає камери минулих поколінь у Galaxy Z Fold 6

Samsung зберігає камери минулих поколінь у Galaxy Z Fold 6

Здається, Samsung збереже статус-кво у сфері камер для свого наступного покоління Galaxy Z Fold 6, не вносячи значних змін у фотографічне оснащення пристрою. За інформацією відомого інсайдера Ice Universe, новий складаний смартфон унаслідок отримає ті ж камери, що і його попередник, Z Fold 5, які, своєю чергою, успадковані від моделі Z Fold 4 2022 року.

Очікується, що основна камера Z Fold 6 включатиме трилінзову конфігурацію з 50-Мп основним сенсором, 10-Мп телеоб'єктивом для зуму та 12-Мп ультраширококутним об'єктивом. Це налаштування камери, хоча й надійне, не вражає порівняно з більш новими та флагманськими пристроями, які пропонують кращі зум-можливості та покращені характеристики при слабкому освітленні.

Samsung зберігає камери минулих поколінь у Galaxy Z Fold 6


Стосовно фронтальної камери, розміщеної під дисплеєм, повідомляється, що вона залишиться незмінною з 4-Мп датчиком, аналогічним тому, що був у Z Fold 3 2021 року. Попри технологічну новизну таких камер, їхня нижча роздільна здатність може вплинути на якість селфі, роблячи їх менш чіткими та деталізованими.

Серед чуток також згадується потенційна модель "Galaxy Z Fold 6 Ultra", яка може запропонувати поліпшення фотознімків, але деталі про цей пристрій поки що обмежені.

Очікується, що анонс серії Z Fold 6 відбудеться на початку липня, тож незабаром з'явиться більше інформації про майбутні плани Samsung. Вибір компанії щодо незмінності камер у стандартній моделі Z Fold 6 викликає запитання щодо її стратегічних пріоритетів у розробці складних пристроїв, адже важливо знати, чи буде акцент робитися на удосконалення форм-фактора чи на інноваціях у галузі камер.