Вибрати місто
Закрити
Видача із магазину та доставка
Доступна доставка
Твій кошик
0

Samsung збільшить екран Galaxy Z Fold 6

Samsung збільшить екран Galaxy Z Fold 6

Очікується, що новий Samsung Galaxy Z Fold 6 відповість на давні вимоги користувачів до більш широкого екрана. За інформацією відомих джерел, в тому числі Ice Universe, новий модельний ряд включатиме значно ширший дисплей, ніж його попередник Galaxy Z Fold 5, що обіцяє значно покращити користувацький досвід, зокрема під час набору тексту.

За останніми чутками, Galaxy Z Fold 6 отримає квадратний дизайн, який нагадує недавні преміальні моделі Samsung. Рендери, що з’явилися у мережі, показують відмінності від попередньої моделі: новий дизайн здається більш кутастим і менш вигнутим. Очікується, що ці зміни нададуть пристрою більш міцний та трендовий вигляд завдяки титановій рамці та захисному склу Gorilla Glass Armor, подібно до Galaxy S24 Ultra.

Samsung збільшить екран Galaxy Z Fold 6


Galaxy Z Fold 6 має бути оснащений новітнім процесором Snapdragon 8 Gen 3 і мати трохи більшу батарею. Попередньо очікується, що в камерах залишиться те ж саме налаштування, що й у Z Fold 5, але існує ймовірність оновлення до 200-мегапіксельного сенсора, як у Galaxy S24 Ultra. Також прогнозується, що пристрій отримає стандарт водонепроникності IPX8 та підтримку швидкої зарядки з потужністю 25 Вт.

Щодо внутрішнього дисплею, він збереже діагональ 7,6 дюйма, але отримає нове співвідношення сторін 7:6, що є значним покращенням порівняно з попереднім співвідношенням 5:6. Це забезпечить користувачам більш комфортне використання, особливо під час перегляду відео чи ігор. Розмір захисного екрану також зросте, зокрема ширина збільшиться на 2,8 мм в порівнянні з Z Fold 5.

Офіційна презентація Samsung Galaxy Z Fold 6 планується на 10 липня 2024 року під час заходу Samsung Galaxy Unpacked у Парижі. З урахуванням поліпшень у дизайні, більшого екрану та удосконалених технічних характеристик, Galaxy Z Fold 6 має всі шанси стати новим лідером на ринку складних телефонів.