Вибрати місто
Закрити
Видача із магазину та доставка
Доступна доставка
Твій кошик
0

Стали відомі цікаві характеристики нового Galaxy Z Fold 6

Стали відомі цікаві характеристики нового Galaxy Z Fold 6

Нещодавно опублікований аналітичний звіт висвітлює оновлення в дизайні та функціональності майбутньої моделі Galaxy Z Fold6, яка обіцяє стати значним вдосконаленням у порівнянні з попередніми моделями. За інформацією від аналітика Чуна Бхая, який посилається на достовірні джерела, новинка від Samsung буде відрізнятися зменшеними габаритами, ставши тоншою та легшою. Зокрема, товщина пристрою в складеному стані лише 11 мм, що стало можливим завдяки застосуванню титану в конструкції корпусу.

Цікаво, що, попри зменшення товщини, звіт не вказує на суттєве зниження ваги моделі порівняно з Galaxy S24 Ultra, що свідчить про можливе застосування додаткових технологій або матеріалів, які компенсують зменшення маси.

Стали відомі цікаві характеристики нового Galaxy Z Fold 6


У звіті також зазначено, що нова модель не отримає слоту для S Pen, але пропонуватиме більшу ширину та дизайн країв, аналогічний Galaxy S24 Ultra, що може свідчити про оновлену ергономіку та зручність використання.

Щодо камер, Galaxy Z Fold6 оснастять трьома основними камерами з такими ж характеристиками, як і в Galaxy Z Fold5, включно з 50-мегапіксельною основною камерою, 10-мегапіксельним телеоб’єктивом та 12-мегапіксельною ширококутною камерою. Очікується, що головний екран збільшиться до 6,4 дюйма із співвідношенням сторін 20:9, що забезпечить більш зручний перегляд контенту.

Galaxy Z Fold6 буде представлений у трьох колірних варіантах та оснащений новим чипом Snapdragon 8-го покоління. Акумулятор місткістю 4600 мАг забезпечить тривалий час роботи, а вдосконалена камера під дисплеєм обіцяє кращу якість зображення. Загалом, ці оновлення свідчать про значний прогрес у розвитку лінійки Galaxy Z Fold, зробивши Galaxy Z Fold6 ще більш привабливим вибором для любителів надсучасних мобільних технологій.