Телевізори Hisense
Hisense Group — це китайський транснаціональний виробник побутової техніки та електроніки зі штаб-квартирою в Циндао, провінція Шаньдун, Китай. Компанія зародилась у 1969 році й розпочала свій шлях ринком з виготовлення радіоприймачів, та під час стрімкого розвитку технологій та переходу на цифрові пристрої змінила власний курс і обрала за основу телевізійну категорію.
Перша модель телевізора Hisense під назвою CJD18 була випущена в 1978 році, а вже станом на 2004 рік компанія стала найбільшим виробником телевізорів у Китаї за часткою ринку. У 2013 році Hisense винайшов власний тип прозорого 3D-телевізора.
У 2020 році компанія представила перший у світі справжній 8K 10-бітний телевізор, який базується на алгоритмі HDR на основі штучного інтелекту та механізмі вдосконалення якості зображення, який претендує на суперкомп’ютерну потужність 6,5T. Hisense продає продукцію під кількома брендами, зокрема Hisense, Toshiba, Gorenje, Sharp, Kelon і Ronshen. Hisense також є OEM, тому деякі його продукти продаються іншим компаніям і мають торгові марки, не пов’язані з Hisense.
Станом на сьогодні саме телевізори є тією продукцією Hisense, що відповідальна за більшість прибутку бренду. До недавнього часу назва Hisense мала низьку релевантність серед західних користувачів, однак вдала маркетингова політика, зокрема титульне спонсорство чемпіонату світу з футболу у Катарі у 2024 році та співпраця з розробниками комп'ютерної гри Black Myth: Wukong привернула до бренду увагу нових прихильників.
Коротка історія телевізорів Hisense
Шлях Hisense розпочався у вересні 1969 року, коли було засновано компанію Qingdao No.2 Radio Factory, фактичного попередника Hisense Group. Хоч назва того підприємства не мала нічого спільного з теперішнім Hisense, саме той рік заведено вважати за дату офіційного створення бренду.
Першим продуктом тогочасної невеликої фабрики був радіоприймач, що продавався під торговою маркою Red Lantern, але пізніше компанія розширила власний арсенал через пробне виробництво чорно-білих телевізорів на замовлення Управління національної оборони Шаньдуна. Воно передбачало технічне навчання трьох працівників на іншій китайській фабриці, Tianjin 712, і призвело до виробництва 82 телевізорів до 1971 року та розробки транзисторних телевізорів до 1975 року.
Телевізійне виробництво в Китаї було обмеженим до 1979 року, поки Пекінська зустріч Міністерства електроніки не закликала до більшого розвитку цивільної електроніки, тож будь-який досвід у цій сфері був справжньою рідкістю. Саме завдяки наявності такого досвіду Qingdao No.2 Radio Factory швидко об’єднали з іншими місцевими виробниками електроніки для виробництва телевізорів під назвою Qingdao General Television Factory у провінції Шаньдун.
Згодом розширення штату та прилив інвестицій дозволив Qingdao General Television Factory перейти на виробництво кольорових телевізорів. Для цього була здійснена купівля виробничої лінії від Matsushita, першої з багатьох подібних передач технологій від іноземних фірм, здійснених Hisense, що дозволило їй залишатися конкурентоспроможними, не маючи власних надпотужних лабораторій з пошуку нових технологій. Станом на сьогодні, в перелік компаній, у який Hisense купували технології, входять відомі імена, наприклад Hitachi, Lucent, Matsushita, NEC, Sanyo, Toshiba та Qualcomm.
Щодо самої назви Hisense, то вперше вона виникла в 1994 році внаслідок перестановок в групі поглинутих брендів. Ця перестановка розпочалась в 1992 році тодішнім президентом Чжоу Хоуцзянем. Холдингова ж компанія Hisense Electrical Appliance (тепер Hisense Electrical Co Ltd) була публічно зареєстрована на Шанхайській фондовій біржі у квітні 1997 року. Посилення конкуренції та цінові війни на китайському ринку електроніки в 1990-х роках стали благом для Hisense, який придбав та поглинув десять підприємств-банкрутів до 1998 року.
Бажаючи вийти за межі споживчої електроніки, Hisense Group прагнула також стати регіональним лідером у сфері побутової техніки, комп’ютерів і комунікацій. Ця стратегія спонукала до великих витрат капіталу на науково-дослідні розробки та створення індустріальних парків тощо. У липні 2015 року Hisense купив у Sharp завод у Мексиці за 23,7 мільйона доларів разом із правами на використання бренду Sharp на телевізорах, що продаються в Північній та Південній Америці.
У листопаді 2017 року Hisense оголосила про придбання 95% контрольного пакета акцій Toshiba Visual Solutions за 113 мільйонів доларів США. У 2018 році Hisense став мажоритарним акціонером словенського виробника побутової техніки Gorenje з 95,4% акцій.
Hisense виробляє побутову техніку, телевізори, приставки, обладнання для цифрового телевізійного мовлення, ноутбуки, мобільні телефони, бездротові модулі, бездротові карти ПК і оптичні компоненти для галузей телекомунікацій і передачі даних. Він також надає різноманітні послуги, зокрема управління майном, інформаційно-технологічні послуги, дизайн продуктів, дизайн, обробка та виробництво прес-форм, виготовлення візерунків тощо.
Основні переваги телевізорів Hisense
Десятиліття досвіду та початок розробки власних технологій став поштовхом Hisense до нових звершень, тому з роками популярність бренду тільки зростає, а асортимент крутих телевізорів — постійно розширюється. Тож, попри те, що Hisense починали свій шлях як маленька компанія, більше орієнтована на бюджетну продукцію, сьогодні вони конкурують з брендами на кшталт Samsung, LG та іншими гігантами ринку.
Секретом успіху телевізорів Hisense є те, що вони пропонують відмінне співвідношення ціни та якості, тому ви отримаєте відмінну продуктивність та приємні функції без колосальних витрат. Так, всі моделі Hisense, представлені на нашому сайті, підтримують роздільну здатність 4K, що дозволить вам насолоджуватись провідною якістю зображення в затишку власної оселі.
Найпопулярнішими моделями Hisense є телевізори, що базуються на технології підсвічування mini-LED. Вона перетворює будь-яке зображення, навіть в низькому динамічному діапазоні, на справжній калейдоскоп емоцій, яким ви захочете насолоджуватись ще й ще. А декілька режимів перегляду дозволять оптимізувати зображення на екрані таким чином, щоб його швидкість та колірна насиченість максимально відповідали типу контенту, що відтворюється.
Чудова робота телевізорів Hisense з різними форматами HDR також забезпечує кінематографічний досвід перегляду. Кожен колір спектра на екрані має сотні можливих відтінків, які поглиблюють реалізм та контраст зображення, щоб ви могли зануритись у саму бурю подій перед вашими очима.
Багато моделей телевізорів Hisense здатні запропонувати розширені ігрові можливості, такі як функція змінної частоти оновлення (VRR), підвищена пропускна здатність порту HDMI 2.1 з підтримкою 4K при частоті оновлення 144 Гц, підтримка Dolby Vision та багато інших функцій для незабутніх вражень від гри.
Не менш важливим є й звук. Оскільки Hisense займаються розробкою власних акустичних систем, фахівці компанії чудово знають, як забезпечити захопливу аудіопродуктивність. Використовуючи багатоканальні динаміки з підтримкою Dolby Atmos, ці телевізори дарують справді унікальний досвід.
Актуальні моделі телевізорів Hisense
Hisense E7NQ — одна з серій з найбільшим попитом, вона поєднує в собі зображення в стандарті 4K, крутий звук Dolby Atmos, інтелектуальну операційну систему з голосовим керуванням та стильний корпус, щоб стати вашим порталом у виміри кіно, ігор та спорту.
Hisense U7KQ — новинка з фірмової лінійки ULED TV, яка використовує численні патентовані технології для поліпшення зображення. Наразі доступна в 4 моделях від 55 до 100 дюймів.
Hisense E7NQ PRO — поліпшена версія згаданого вище телевізора, котра забезпечує ще вищу продуктивність та ще більше захвату від перегляду, щоб кожна секунда деталізованого зображення й потужного звуку запам'ятались вам надовго.
Hisense U6KQ — бюджетне поєднання провідних апаратних та програмних рішень, яке стане вдалим вибором для тих, хто шукає свій перший 4K-телевізор.
Hisense U9GQ — справжнє технологічне звершення, яке готове подарувати нові виняткові враження навіть найприскіпливішим критикам.
Hisense UXKQ — один з флагманів компанії останніх років, він створений тільки для прихильників найкращої якості. Технологія підсвічування Mini-LED, сертифікація IMAX Enhanced та підтримка об'ємного звуку 4.1.2 цього телевізора перетворять вашу оселю на власний кінотеатральний зал, якому заздритиме кожен гість.
Чому варто купити телевізори Hisense?
Телевізори Hisense є новою зіркою ринку, яка набирає все більшу й більшу популярність серед користувачів по всьому світу. Завдяки великому арсеналу телевізорів з різною ціновою політикою та розмірами, але завжди провідними технологіями та відмінним зображенням, цей китайський бренд може запропонувати оптимальну модель для кожного.
Де вигідно купити телевізори Hisense?
Інтернет-магазин Ябко пропонує швидкий та зручний спосіб купити телевізори Hisense у будь-якому населеному пункті України. Замовити обраний телевізор можна на сторінках інтернет-магазину Ябко всього в кілька кліків з можливістю доставки по Україні.