Вибрати місто
Закрити
Видача із магазину та доставка
Доступна доставка
Твій кошик
0
(5) Відгуків

Apple iPhone 16 Ultra

Фільтр Фільтр
Фільтр 
Сортування
Сортування
Застосувати
(1)
Apple iPhone 16 Ultra 128GB (Black Titanium)
грн
Скоро в продажі
(1)
Apple iPhone 16 Ultra 128GB (Blue Steel)
грн
Скоро в продажі
(1)
Apple iPhone 16 Ultra 128GB (Cosmic Black)
грн
Скоро в продажі
(1)
Apple iPhone 16 Ultra 128GB (Natural Titanium)
грн
Скоро в продажі
(1)
Apple iPhone 16 Ultra 128GB (Silver Steel)
грн
Скоро в продажі
(1)
Apple iPhone 16 Ultra 1TB (Black Titanium)
грн
Скоро в продажі
(1)
Apple iPhone 16 Ultra 1TB (Blue Steel)
грн
Скоро в продажі
(1)
Apple iPhone 16 Ultra 1TB (Cosmic Black)
грн
Скоро в продажі
(1)
Apple iPhone 16 Ultra 1TB (Natural Titanium)
грн
Скоро в продажі
(1)
Apple iPhone 16 Ultra 1TB (Silver Steel)
грн
Скоро в продажі
(1)
Apple iPhone 16 Ultra 1TB (White Titanium)
грн
Скоро в продажі
(1)
Apple iPhone 16 Ultra 256GB (Black Titanium)
грн
Скоро в продажі
(1)
Apple iPhone 16 Ultra 256GB (Blue Steel)
грн
Скоро в продажі
(1)
Apple iPhone 16 Ultra 256GB (Cosmic Black)
грн
Скоро в продажі
(1)
Apple iPhone 16 Ultra 256GB (Natural Titanium)
грн
Скоро в продажі
(1)
Apple iPhone 16 Ultra 256GB (Silver Steel)
грн
Скоро в продажі
(1)
Apple iPhone 16 Ultra 256GB (White Titanium)
грн
Скоро в продажі
(1)
Apple iPhone 16 Ultra 2TB (Black Titanium)
грн
Скоро в продажі
(1)
Apple iPhone 16 Ultra 2TB (Blue Steel)
грн
Скоро в продажі
(1)
Apple iPhone 16 Ultra 2TB (Cosmic Black)
грн
Скоро в продажі
(1)
Apple iPhone 16 Ultra 2TB (Natural Titanium)
грн
Скоро в продажі
(1)
Apple iPhone 16 Ultra 2TB (Silver Steel)
грн
Скоро в продажі
(1)
Apple iPhone 16 Ultra 2TB (White Titanium)
грн
Скоро в продажі
(1)
Apple iPhone 16 Ultra 512GB (Black Titanium)
грн
Скоро в продажі

Apple iPhone 16 Ultra — найгарячіша новинка 2024-го року

Чутки про потенційний iPhone 16 Ultra, які вже декілька років не дають спокою багатьом фанатам Apple, з 16 поколінням смартфонів Купертіно як ніколи близько наближаються до втілення в реальність. Наразі ніяких офіційних підтверджень чи спростувань про розробку iPhone 16 Ultra немає, та шум про iPhone супер-преміум-класу з імовірною датою випуску восени 2024 року не покидає інфопростір вже тривалий час, все більше живлячи інтригу стосовно вересневої презентації Apple.

На користь цих чуток грає той факт, що ми вже маємо Apple Watch Ultra, а також деякі мікросхеми Mac під маркою Ultra, тож прецедент виробництва ультрапродуктів сьогодні є притаманним не лише Samsung, але й Apple. Натомість більші питання викликає те, чим iPhone Ultra буде відрізнятися від наявних моделей Pro або Pro Max, а якщо бути точнішим, то за допомогою яких саме унікальних функцій цей міфічний флагман буде домінувати над класичними та професійними ітераціями покоління.

Ми дослідили дану тему та зібрали інформацію з найбільш правдивих джерел, щоб поділитись з вами конструктивними припущеннями та очікуваннями аналітиків стосовно iPhone 16 Ultra. Сприймайте все прочитане з крихтою сумніву, адже, на відміну від звичного лайнапу з 4 моделей, випуск 5 представника до 16 покоління залишається малоймовірним.

Apple iPhone 16 Ultra

Новітній ексклюзивний дизайн

Найбільші чутки щодо iPhone 16 Ultra стосуються того, що Apple може збільшити діагональ дисплея iPhone 15 Pro Max з 6,7 дюйма до 6,9 дюйма. Це був би найбільший екран на iPhone, який, однак, в корисній площі дисплея не випереджатиме останній флагман від Самсунг. Тож представлення додаткового, ще більшого конкурента в лиці iPhone 16 Ultra могло б піти на користь американцям, дозволивши залучити ще більшу аудиторію користувачів, для яких розмір є визначальним фактором.

Щодо інших елементів дизайну, то Ультра може отримати всі “фішки” поточних Pro Max та доповнити їх ексклюзивними поліпшеннями. Недавні чутки свідчать про те, що Apple розробили нову технологію обробки титану, що дозволить зробити корпус Ультра ще досконалішим та надати на вибір більше унікальних кольорів.

Також варто очікувати на інтеграцію Capture Button для активації затвора камери смартфона при фільмуванні в горизонтальній орієнтації, зменшені рамки дисплея для поглиблення відчуття його “безрамковості” та інші вдосконалення для досягнення статусу ультракласу. Найсміливіші чутки взагалі повідомляють про iPhone без фізичних кнопок, і якраз це могло б ідеально вписатись в концепцію Ultra версії.

Apple iPhone 16 Ultra

Ще більш технологічний дисплей

Що стосується власне самого дисплея iPhone 16 Ultra, то від нього можна очікувати ще більше нововведень. Наприклад, чутки, що передували запуску iPhone 15, припускали, що Apple може використовувати в них кращі панелі, які пропонують більшу яскравість. Як виявилося, максимальна яскравість iPhone 15 Pro Max залишилася на рівні 2000 ніт, тобто була аналогічною iPhone 14 Pro Max.

Очевидно, що торік від нових панелей відмовились, але вдалим рішенням була б їх інтеграція саме в iPhone 16 Ultra. Особливо тепер, коли 2000 ніт вже не вражають на фоні Pixel 8 Pro від Google із максимальною яскравістю 2400 ніт та OnePlus 12 з піковою яскравістю до 4000 ніт. Ще аналіз звітів з ланцюга постачання Apple показав, що моделі iPhone 16 отримають більш енергоефективний дисплей. Samsung, яка традиційно постачає Apple OLED-панелі для екранів телефонів, переходить від синьої флуоресцентної технології до синьої фосфоресцентної технології, що дозволить екранам споживати менше енергії.

Ці панелі повинна отримати кожна з моделей шістнадцятого покоління. А от Ультра може постачатись із підсвічуванням MicroLED, яке дозволяє зменшити товщину самого дисплея, разом з тим поглиблюючи його можливості в роботі з кольором. Дисплей Ультра також базуватиметься на новому методі виробництва Border Reduction Structure з рамками всього 1,15 мм. Це означає, що корпус iPhone 16 Ultra не буде набагато більшим, ніж iPhone 15 Pro Max, але все ще надаватиме значно більше корисної площі дисплея.

Apple iPhone 16 Ultra

Чи розширить можливості для користувачів новий процесор?

Враховуючи політику Apple щодо релізів нових чіпів для смартфонів, можна припустити, що iPhone 16 Ultra використовуватиме будь-який топовий чіпсет, який Apple розробляє для своїх наступних телефонів високого класу. Імовірно, це буде котрась з версій A18.

Про цей процесор наразі є не так багато відомостей, але аналітик Джефф Пу каже, що всі моделі iPhone 16 матимуть чіп A18. iPhone 16 та iPhone 16 Plus, швидше за все, працюватимуть на базовій версії, в той час, як iPhone 16 Pro та iPhone 16 Pro Max отримають його Pro-варіант. А от чи буде iPhone 16 Ultra оснащений A18 Pro чи, можливо, A18 Ultra, залишається невідомим. Як, власне, і самі можливі характеристики процесора. Та цілком впевнено можна заявити про поглиблення можливостей штучного інтелекту, над яким Apple працює до виходу iOS 18. Припускається також розширення оперативної пам'яті до 12 Гб й підтримка WiFi 6E чи навіть WiFi 7.

Безсумнівно, працюватиме iPhone 16 Ultra під керуванням вже згаданої iOS 18. Питання полягало лише в тому, які саме функції надасть нова iOS, а відповідь на нього ми отримали на недавній виставці WWDC 2024. Операційна система налічуватиме повний спектр поліпшень — від більшої гнучкості в редагуванні початкового екрана до поглиблення синхронізації з macOS та впровадження інструментів для використання апаратних складових штучного інтелекту через Apple Intelligence, пропонуючи цілковито новий користувацький досвід.

Apple iPhone 16 Ultra

Унікальна камера

Система камер здатна стати однією з центральних розбіжностей iPhone 16 Ultra від інших ітерацій його покоління. Можливо, Apple перейде на інший тип телеоб’єктива, що буде тоншим і пропонуватиме покращене збільшення. Також, зважаючи на чутки про тетрапризму на моделях iPhone 16 Pro, можна очікувати, що iPhone 16 Ultra також використовуватиме цей підхід, хоча, можливо, з більш потужним зумом, щоб кинути виклик 10-кратному оптичному зуму, який має Samsung Galaxy S23 Ultra. Крім апаратних складових, зміни торкнуться й обробки матеріалу. Алгоритми штучного інтелекту iOS 18 допомагатимуть вам у створенні неймовірних фото/відео як під час фільмування, так і в постпродакшині.

Apple iPhone 16 Ultra

Виключна автономність у версії Ultra

Термін служби батареї був відмінною рисою Apple Watch Ultra, яка дозволила йому працювати вдвічі довше, ніж стандартні Apple Watch. Чи варто очікувати схожого подвигу від iPhone 16 Ultra залишається таємницею, та варто згадати, що Apple планує загортати батареї своїх смартфонів у металевий корпус, щоб покращити розсіювання тепла. Термін роботи також поліпшить вдосконалена енергоефективність процесора, тож загалом очікується реалістичне досягнення позначки автономності в 30 годин.

Apple iPhone 16 Ultra

Дата виходу Apple iPhone 16 Ultra: коли презентують новий Айфон?

Вже досить тривалий час анонс та подальший реліз iPhone припадає на вересень, тож офіційних новин про 16 покоління варто чекати не пізніше цієї осені. Якщо Apple планує сколихнути ринок iPhone 16 Ultra, то передзамовлення на нього стартуватимуть в день його представлення, а вже за тиждень розпочнеться доставлення гаджетів до покупців. Ви також зможете стати одним з перших щасливих власників смартфона ультракласу — це буде можливо у кілька кліків онлайн на сайті мережі магазинів особливої техніки Ябко.


Найбільш часті запитання:

🧩 Який обʼєм пам'яті буде у нового iPhone 16 Ultra?

Новий Айфон 16 Ультра буде доступний в обʼємах памʼяті: 128GB, 256GB, 512GB, 1TB, 2TB.

🎨 В яких кольорах буде доступний Айфон 16 Ультра?

Новий Епл Айфон 16 Ультра буде доступний у кольорах: Срібний, Натуральний, Космічний чорний, Титановий Рожевий.

📱 Яка діагональ екрана буде в iPhone 16 Ультра?

За попередньою інформацією, всі моделі iPhone 16 Ультра будуть мати той же розмір дисплея, що і iPhone 15 Pro Max.

🏆 Де вигідно можна буде купити iPhone 16 Ultra в Україні?

Найкраща ціна Айфон 16 Ультра буде доступна в мережі магазинів Ябко.

💸 Яка ціна Apple iPhone 16 Ultra?

Вартість Айфон 16 Ультра буде відома після презентації Apple Event, що відбудеться у вересні 2024 року.

🏆 Коли вийде Айфон 16 Ультра?

Оригінальний Apple iPhone 16 Ultra вийде вже у першій половині вересня 2024 року.

Відгуки клієнтів про Apple iPhone 16 Ultra
Загальний рейтинг:
5.0 з 5.0 (5)
Сортування
Ілона
5
З нетерпінням чекаю епл івент😋😍
Ігор
5
Кольори дуууже стильні
Мені до смаку такий мінімалізм)
Поліна
5
Епл знову заінтригував...)
Ріта
5
Цікаве бачення можливого дизайну, побачимо на скільки ви були праві і що приготував епл, благо не так вже і дового залишилось чекати))
Соломія
5
Дуже гарно виглядає колір Blue Steel, якщо дійсно такий вийде в ньому і буду брати.
А так дуже чекаю новинку, судячи з новин WWDS то IOS 18 буде дуже цікавою, і щоб мій телефон потягнув всі нові фішки AI, треба оновлюватись)

Залишити відгук

Ваша оцінка
Ваша оцінка
Додати фотографії