0

Apple iPad Pro 9.7 A1673 Wi-Fi 256GB

32 000 грн (1200$)

Apple iPad Pro 9.7 A1673 Wi-Fi 256GB

32 000 грн (1200$)
UA RU
Повернутися в категорію

Захисне скло для iPad 2017-2018

На складі

Оцінка користувача

На складі

Захисне скло для iPad 2017-2018

Ціна з урахуванням знижки: 14 $349 грн
Швидка покупка

Захисне скло для Apple iPad


Як би ви не любили свій iPad, завжди краще перестрахуватись і попіклуватись про його безпеку. Один невірний рух і на екрані вашого iPad тут як тут з'явилась подряпина. Неприємно, чи не так? Щоб казусів не траплялось, краще завжди думати на крок вперед. І тут вам вже знадобиться захисне скло. Воно зможе надійно захистити iPad від подряпин, а також врятує від тріщин на екрані після падіння.


З таким захистом на екрані залишається менше відбитків, а очистити від забруднень буде завжди легко. Скло ідеально лягає на ваш iPad та його зовсім не помітно. Навіть після декількох років користування планшетом з захисним склом, ваш екран буде в ідеальному стані. Зможете зняти скло в будь-який потрібний момент і iPad виглядатиме як в перший день при покупці.


Скло відмінно реагує як на дотик руки, так і на стилус. Діло залишилось за малим. Потрібно прости прийти в магазин AppGrade, показати свій iPhone та сповістити продавця-консультанта про свої уподобання та оплатити. Решту все він зробить за Вас. Рекомендуємо не економити у цьому питанні та обов’язково встановлювати захисне скло на свій iPad для того, аби вберегти його.

Характеристики
Производительность
Призначення Для iPad
Тип аксесуару Захисне скло
Апаратні функції
Сумісний з iPad iPad 2018
Смотреть отзывы покупателей