Відеореєстратори: ваш безпечний погляд на дорогу
Життя на дорозі сповнене потенційних небезпек та неприємностей, до яких потрібно завжди залишатися готовими. Чудовим свідчення цього є незліченна кількість відео аварій у соціальних мережах, і хоч ніхто з нас не хоче стати фігурантом одного з них, в салоні будь-якого авто повинен знаходитись інструмент, який доведе вашу правоту та допоможе покарати порушників у випадку ДТП.
Саме відеореєстратори є одними з найкращих способів зафіксувати докази аварії — як для цілей, пов'язаних з отриманням компенсації від страхової компанії, так і для створення захопливої історії для друзів у барі. Але, як і будь-яка інша річ на ринку технологій, дана категорія представляє надто багато варіантів на вибір.
Чи варто купувати відеореєстратор із внутрішньою камерою? Наскільки корисний реєстратор з сенсорним управлінням? А як щодо багатоканальності, яка дозволить записувати відеоряд і спереду, і позаду автівки? Чи може вам потрібні такі модні функції, як визначення швидкості автомобіля і місцеперебування за допомогою GPS?
Всі ці питання збивають з пантелику непідготовленого покупця, тому ми відібрали та протестували кращі пропозиції сучасного ринку відеореєстраторів, щоб зробити для вас покупку цього важливого приладу максимально легкою.
На що слід звернути увагу, купуючи відеореєстратор
Відеореєстратори бувають різних форм, розмірів і цін — від бюджетних моделей до справжніх флагманів, які пропонують розширені можливості фільмування та функції безпеки. Оцінюючи власний бюджет, а також функції, які можуть стати в пригоді, ви помітно скоротите список потенційного оптимального варіанту. Саме тому, перш ніж ви вирішите придбати дорогий відеореєстратор — або, навпаки, дешевшу модель без усіляких “наворотів” — необхідно врахувати масу важливих факторів:
Місце для зберігання. Головним прихованим, але особливо важливим брудним секретом про відеореєстратори є те, що більшість з них не підтримують запис відео одразу з коробки. Відеореєстратори, як правило, занадто малі, щоб мати внутрішню пам’ять, тому для збереження відзнятих матеріалів їм потрібна карта micro SD або окремий записний блок. Це варто врахувати та оцінити середню тривалість й частоту ваших поїздок, щоб завжди мати вільну пам'ять для зберігання.
Зрештою, яка користь від відеореєстратора, якщо ви не можете надати його запис слідчим або завантажити кумедну ситуацію на YouTube чи показати друзям? Дана проблема полягає в тому, що більшість відеореєстраторів не включають карту пам'яті, тож вам потрібно придбати її окремо або обрати певну комплектацію, яка включає альтернативний спосіб запису. Завжди перевіряйте, чи модель, яку ви розглядаєте, підтримує той спосіб запису, який ви плануєте використовувати.
Порада професіонала: оскільки більшість відеореєстраторів зазвичай записують новий матеріал “поверх” старих відео, коли обсяг пам’яті вичерпано, ми рекомендуємо придбати карту пам’яті великої ємності, щоб захиститися від випадкового видалення попередніх роликів. З іншого боку, багато сучасних відеореєстраторів використовують хмарне сховище, яке завантажує дані на сервер для віддаленого зберігання.
Деякі з них, але не всі, потребують місячної передплати та підключення до смартфона або сигналу Wi-Fi, що хоч і викликає деякі незручності, але усуває потребу в картах пам’яті та дозволяє отримати доступ до відзнятих матеріалів у будь-який час, поки ваша підписка активна.
Роздільна здатність. Якість відзнятого з допомогою відеореєстратора відео суттєво впливає на можливість отримання детальної інформації в разі потреби. Роздільна здатність та загальна якість зображення залежить від розміру датчика, динамічного діапазону, конструкції об’єктива, а також системи обробки зображення. Для щоденних поїздок на роботу вам підійде базова камера, але якщо ви часто подорожуєте за містом, особливо в темну пору доби, вам знадобиться модель з високою частотою кадрів та підтримкою нічного режиму.
Унікальні можливості. Нові відеореєстратори часто оснащені додатковими функціями, такими як GPS, сповіщення екстрених служб і радар-детектори. Виробники прагнуть залучити все більше покупців, тому вигадують різні “фішки” для привертання уваги. Деякі з них є корисними, наприклад режим паркування Blackvue, але всі ці функції зазвичай приходять разом з вищою ціною за сам продукт. Саме тому ми радимо зосередитись тільки на головному для вас.
Для прикладу, сучасні гаджети, якими володіє та користується багато хто з нас, зокрема телефони та розумні годинники, уже пропонують функції GPS чи детекторів. Бортові системи від Tesla або Rivian також не стоять на місці, і цілком можуть зробити відеореєстратори застарілими всього за кілька років. Тож обов'язково вирішіть, що вам потрібно від відеореєстратора, перш ніж купувати його.
Функції безпеки. Якщо ви керуєте старим автомобілем, подумайте про відеореєстратор з інтегрованими функціями безпеки, які часто є стандартними для нових автомобілів. Наприклад, відеореєстратори Garmin пропонують попередження про виїзд зі смуги руху, а деякі моделі Blackvue можуть автоматично вмикатись при виявленні підозрілого руху під час стоянки, щоб зафіксувати момент можливого пошкодження вашого транспортного засобу.
Актуальні моделі відеореєстраторів
Головна боротьба за першість в сегменті відеореєстраторів точиться між Garmin з їх серією Dash Cam та Blackvue з серією DR. Garmin — це американський виробник, який робить ставку на свою екосистему хмарних сервісів, більша частина яких прихована за місячною підпискою. Натомість Blackvue є корейським брендом, якого можна назвати більш орієнтованим на клієнтів. На прикладі найпопулярніших камер від кожного з виробників ми розглянемо центральні переваги та мінуси кожного з них.
Blackvue DR970X — це флагманська модель від вже згаданого корейського виробника. Цей пристрій має відзначений багатьма нагородами дизайн, підтримку запису відео в 4K та відомий режим паркування. Він використовує датчик зображення для виявлення руху в оточенні авто, а також вбудований акселерометр та G-сенсор, які виявляють зміни в положенні самого транспортного засобу, що дозволяє записувати відео можливих ДТП, навіть коли автомобіль знаходиться на стоянці. DR970X постачається в різних комплектаціях, наприклад у двоканальній, яка записує відео спереду та позаду вашого транспортного запису.
Blackvue DR590X — бюджетна версія представленої вище моделі. Вона записує у форматі Full HD, але має такий же зручний дизайн та повноцінний режим паркування для цілковитого захисту автомобіля від зловмисників.
Хоч ці дві камери не єдині варті вашої уваги пристрої від Blackvue, саме вони мають найбільшу популярність на нашому сайті. Тож купити відеореєстратори Blackvue з доставкою по Україні — це інвестувати в цілодобову безпеку вашого транспортного засобу.
Garmin Dash Cam Mini 3 — це новинка від американського виробника розумної техніки. Вона базується на витривалій конструкції, яка може пережити будь-які випробування життя автомобіліста. Dash Cam Mini 3 записує відмінне HDR-відео у форматі Full HD та має 140-градусне поле зору, що гарно підходить для умов вулиць міста. Особливим бонусом є глибока інтеграція цього відеореєстратора в хмарні сервіси та екосистему Гармін, що оцінять всі власники продукції цього бренду.
Чому варто купити автомобільні відеореєстратори?
Автомобільні відеореєстратори внесуть у ваше життя спокій та впевненість під час автомобільних мандрівок. З компактними та надійними пристроями з каталогу Ябко ви завжди зможете довести власну правоту при спілкуванні з правоохоронцями чи страховиками та поділитись веселими моментами з друзями.
Інтернет-магазин Ябко пропонує простий та вигідний спосіб купити автомобільні відеореєстратори в Україні за максимально вигідною ціною. Оформити замовлення на обрану камеру можна в будь-яке працююче поштове відділення країни. Ми гарантуємо не тільки хорошу ціну, але й високу якість представленої продукції.